שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

עבודות שיפוצים במרכז


ליאור מרון

ליאור מרון

 
 

 

עבודות שיפוצים במרכז צריכות להתבצע לפי לוח הזמנים שנקבע מראש וגם באופן מקצועי ואיכותי.

עבודות שיפוצים במרכז משיגות שתי מטרות חשובות: העלאת ערך הדירה ששופצה, הפיכת הדירה לדירה חדישה יותר ויפה יותר.

 

בחירה של קבלן שיפוצים

לפני שבוחרים את הקבלן, חשוב לראות עבודות קודמות שלו בשביל להתרשם מטיב העבודה, גם כדאי לכם לשאול לקוחות קודמים שלו אם העבודות התנהלו בהתאם ללוח הזמנים שנקבע בטרם התחלת השיפוץ.

בשלב ההתחלתי כדאי לבדוק מספר הצעות מחיר שהן שונות, על מנת לקבל הערכה כללית לגבי העלות של השיפוץ, שאתם מעוניינים שיתבצע בדירתכם.

 

התשלום בעבור השיפוץ

בשלב התשלום לקבלן השיפוצים ששכרתם את שירותיו, מומלץ לכם לפצל את התשלום למספר תשלומים נפרדים, שיבוצעו לפי קצב ההתקדמות של השיפוץ.

הדבר הזה אמור למנוע מקרים שבהם קבלן השיפוצים ייעלם, ואתם כבר שילמתם בעבור כל השיפוץ מראש, בעוד שבפועל השיפוץ הזה לא בוצע בדירתכם.

הדבר גם עוזר לעמידה מדויקת בלוחות הזמנים של שיפוץ הדירה, שנקבעו מראש עוד בטרם תחילת השיפוץ.

חשוב שתחתמו על חוזה בכתב עם קבלן השיפוצים, על מנת למנוע מצב של חילוקי דעות עם קבלן השיפוצים, לגבי סוג העבודות שתתבצענה במהלכו של השיפוץ, והעלות הכספית שכרוכה בכל אחת מהן.


 

סוגים של עבודות שיפוצים במרכז

סוגים שונים של עבודות שיפוצים במרכז שאפשריים לביצוע:

הוספה של פרגולה למרפסת או לחצר או לגג של הבית, החלפת דלתות, החלפתו של השיש שבמטבח, פתיחתם של חלונות חדשים, החלפה של חלונות בבית, עבודות חיפוי של הקירות בעזרת קרמיקה, הרכבתם של פרקטים על הרצפה, שיפוץ של מטבח, שיפוץ חדר הרחצה, שיפוץ של חדרי השינה, עבודות של אינסטלציה, התקנה של מכשירים חשמליים שונים כמו למשל מזגן חדש במרתף, התקנה של ברזים חדשים, בנייתו של קיר גבס בבית, שבירה של קירות פנימיים בבית, התקנתם של תריסים חשמליים, עבודות סיליקט - אלה הן עבודות של חיפוי הקירות ע"י לבנים בסגנון עתיק, שיפוץ של מרתף הבית, שיפוץ של המרפסות או בניית מרפסת חדשה, עבודות צנרת, עבודות צביעה, שיפוץ של הסלון, עבודות של ריצוף חדרים, הוספה של ספסלי אבן שהם כבדים, התקנה של מראות שונות למשל בחדר הרחצה, החלפה של ארונות, התקנת דוש חדש בחדר רחצה, הוספה של עציצים גדולים שמלאים בחול, בניית אח שישמש לחימום הבית בעונת החורף, בנייתה של גדר חדשה, ריצוף של החצר, חיפוי חיצוני חדש לקירות החיצוניים, שיפוץ השביל שמוביל אל פתח הבית, עבודות חשמל שונות, התקנתם של גופי תאורה חדשים, הוספה של מעלית חדשה, הוספה של מדרגות חדשות ונוחות בשביל לעלות לעליית הגג, שיפוץ של חדר עליית הגג, החלפה של גג רעפים, תוספת של שער חדש לחצר, התקנה של מצלמות אבטחה, התקנה של מערכת אזעקה, התקנת מערכת אינטרקום לפתיחת שער או דלת ועוד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה