שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

עבודתם של מהנדסי בדק בית בישראל


בדק בית

בדק בית מהנדסים - שירותי בדק בית בפריסה ארצית

 
 

רובנו מכירים את המושג מהנדס בדק בית כאשר אנו זקוקים להזמין איש מקצוע שכזה לבחינת נכס שאנו רוכשים. אך כדאי לדעת שמהנדסי בדק בית מעורבים בתהליכי בניה רבים אחרים שאנו בכלל לא מודעים אליהם. סדר היום של הרבה מהנדסי בדק בית לא כולל רק לאתר ליקוי בניה ולבחון חריגות בניה, אלא הוא הרבה יותר מורכב מכך. למשל, מהנדס בדק בית הרבה פעמים יכול להיות גם מפקח בניה המתמחה בניהול פרויקטים של בניה פרטית ורוב היום תמצאו אותו מנהל את הבניה של בית פרטי באזור מסוים ורק מדי פעם מבצע גם בדיקות בדק בית מזדמנות.

אז מה עושה כל היום מהנדס בדק בית?

התשובה לשאלה זו מאוד תלויה בדגש ששם מהנדס בדק בית על ההתמחות שלו והעבודות שהוא מעוניין לקבל על עצמו. ראשית, יש כמות גדולה של מהנדסים ומפקחי בניה אשר מתמקדים בביצוע בדיקות בדק בית בנכסים שונים על בסיס יומי. מהנדס בדק בית מקבל בקשות לאתר ליקויי בניה ולתת חוות דעת הנדסית על מבנה כלשהו דרך פניה מלקוח או דרך הפניה של חברת בדק בית. המהנדס בוחן את האזורים השונים בנכס במשך כשעתיים עד שלוש שעות לאיתור מקסימלי של ליקויי הבניה הקיימים. לאחר הבדיקה מהנדס בדק הבית יכתוב חוות דעת הנדסית תוך מספר ימים אשר מפרטת במקצועיות את ממצאי הבדיקה.

שנית, יש הרבה מהנדסי בדק בית אשר מבצעים עבודות פיקוח בניה שונות מעבר לביקורת ליקויי בניה. יש מהנדסים אשר במקביל לבדיקות בדק הבית שהם מבצעים הם גם דואגים ללוות פרויקטים של בניה פרטית ומסחרית. מפקחי בניה שכאלו מלווים פרויקט של בניה פרטית לכול אורכו, או לתקופה שאיליה הם מועסקים, ומבצעים ניהול ופיקוח על עבודות הבניה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה