שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

עיצוב הזמנות לבר מצווה – כל הסגנונות


GIGI COHEN

אורן לפיד יובל

 
 

 

 

 אמנם, מדובר בגיל כזה שבו ההסכמה בין הצדדים היא אינה דבר של מה בכך, אולם בכל זאת ברוב המקרים ניתן למצוא עיצוב הזמנה שמתאים לכולם. הנה לפניכם סגנונות העיצוב הנפוצים של עיצוב הזמנות לבר מצווה:

הזמנה קלאסית– מי שחוגג את היום המיוחד בכותל או באולם אירועים קלאסי, יוכל לבחור גם בעיצוב קלאסי של הזמנות לאירועים מעין אלה. מדובר בעיצובים מינימליסטיים בצורת עיטורים עדינים, שבהחלט הופכים את ההזמנה להזמנה מכובדת ומכבדת, המתאימה בדיוק לאירועים מסוג זה.

הזמנה הומוריסטית– ילדי בר מצווה רבים, בעיקר כאלה שחוגגים את בר המצווה שלהם בדרך של מסיבה לחברים, מעדיפים לבחור בעיצובים הומוריסטיים וקלילים המתאימים לאופיים. ישנן מבחר דוגמאות של הזמנות שכאלה, שעליהן מאוירים בדרך כלל איורים שונים ולהם ניתן להוסיף כיתובים ותמונות בהתאם להעדפת החוגג והוריו.

הזמנה יהודית– בגלל המעמד החשוב והמיוחד של חגיגת בר המצווה, הרבה הורים וילדים גם יחד מעוניינים בעיצוב הזמנות לבר מצווה שיחבר את האירוע למסורת. הזמנות אלה מעוטרות בסמלים יהודיים כגון ספר תורה, טלית, מגן דוד וכד', והן מכבדות מאוד את המעמד. מדובר בהזמנות שמאוד מרגשות הן את בעלי השמחה והן את המוזמנים.

הזמנות סטנדרטיות– מדובר, אמנם, בהזמנות שנראות פשוטות יחסית, משום שבדרך כלל מודפס עליהן המספר 13 ואולי עוד עיטור קטן, אבל הסוד בהזמנות אלה טמון בכיתוב שעליו תחליטו אתם. בחירה במילים הנכונות תהפוך גם את ההזמנה הסטנדרטית ביותר להזמנה מיוחדת במינה שאי אפשר יהיה לראות בשום מקום אחר.

עיצוב הזמנות לבר מצווה – בקלות ובנוחות

היום תוכלו לבחור עיצוב הזמנות לבר מצווה מתוך היצע קיים באתרים של בתי דפוס אינטרנטיים, שפע הדוגמאות וקלות ההוספה של טקסט ושל תמונות, יאפשרו לכם לעצב את ההזמנה בעצמכם, ולקבל את מספר ההזמנות שתזמינו אל פתח ביתכם תוך מספר ימים. אנחנו בטוחים שתעצבו את ההזמנה היפה ביותר עבור השמחה הפרטית שלכם, ומאחלים לכם ולילדיכם הרבה מזל טוב.

נתראה בשמחות!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה