שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

עיצוב פנים – עיצוב בכל מיני תחומים


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

עיצוב פנים הוא  תחום הכולל בתחום עיצוב עבור בתים, משרדים וכל תחום פעילות אשר ברצוננו לתת ביטוי אסתטי. תחום עיצוב פנים הוא דינאמי המתאים עצמו לצרכים המשתנים של משרדים, עסקים ובתים פרטים. כיום עולם עיצוב פנים הופך לנגיש עבור כל אדם שיש לו זיקה לתחום.

בעבר נלמד עיצוב פנים במסגרת אוניברסיטה כמסלול אקדמי. כיום, ניתן להיחשף לתחום במסגרת קורס מקצועי דו-שנתי, או במסגרת קורסים מגוונים שעוסקים בתחום home styling, עיצוב חלל ספציפי לרבות עיצוב מטבחים, עיצוב חדרי ילדים, עיצוב משרדים וכדומה. המטרה, לאפשר לכל אדם באשר הוא לתת ביטוי לטעמו האישי. ככל שיותר אנשים נחשפים לתחום ולומדים אותו הם מסייעים לתחום להתפתח ולגדול עקב ריבוי רעיונותיהם.

בתחום עיצוב הפנים לומדים על עיצוב חללים על פי אילוצי בנייה. כמו כן, לומדים על חומרים בהם כדאי להשתמש עבור מטבחים, חדרי אמבטיה. אילו צבעים משתלבים ויוצרים מראה עיצובי עמוק ואילו צבעים מתאים לעיצוב קונספט. כמו כן נחשפים לסגנונות עיצוב כגון: קלאסי, מודרני, פרובאנס, יפני, עתיק וכדומה. כמו כן לומדים במסגרת לימודי עיצוב פנים אילו סגנונות כדאי לשלב ובאיזה חלל נכון יהיה לשלב אותם. איך ניתן לתכנן נכון עיצוב שבו יש אילוצים כגון: קירות נמוכים, נישות לא מתוכננות וכדומה.

מעצב פנים עובד בשיתוף עם אדריכל כיוון שאדריכל מוסמך על חתימה ושינוי תוכניות בנייה, בעוד שמעצב פנים כדי לחתום על תוכניות בנייה, חייב ללמוד את תחום עולם הבניה. במסגרת לימודי עיצוב פנים ניתן להתמחות בנושאים כגון:  עיצוב עסקים, עיצוב חדרי ילדים, עיצוב מטבחים, עיצוב אמבטיה, עיצוב חדרי שינה, עיצוב חדרי ארונות וכדומה.

הבחירה בהתמחות בתחום עיצוב הפנים היא חלק מתוך עולם התוכן האישי והעדפה לעסוק בחומרים מסוימים על פני חומרים אחרים. עיצוב פנים משלב תיאורטיות לצד יישומם בפועל. לצד תיאורטיות בתחום חומרים, הדפסים לומדים הסטודנטים להשתמש בהם בפועל. כאשר במסלולים שונים של תחום לימוד עיצוב פנים פרויקט גמר הוא חלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים. פרויקט גמר מאפשר חשיפה בפועל לעולם עיצוב פנים שהוא עיסוק עיקרי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה