שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

עכברים בבית? רק בתור חיית מחמד, לא בתור מזיק


אסף יהלומי
 
 

כדי לבצע הדברת עכברים, ניתן להיעזר באחת מתוך השיטות הבאות:

ניתן לרכוש מלכודת דבק באחת מהרשתות המובילות לכלי הבית (אייס או הום סנטר). את המלכודות יש להניח במקומות מסתור אליהם יש גישה, על מנת לבדוק האם תפסו עכבר לפחות פעם ביום. מלכודות אלה אמנם לא מבוססות על רעל ולכן אין ביכולתן לגרום נזק, ועם זאת, בגלל עוצמת הדבק, מומלץ להרחיק מהן ילדים וחיות מחמד.

במקרה של מגע עם הדבק, יש להסיר את השאריות באמצעות שומן צמחי. מלכודת דבק נחשבת לפתרון נגיש למדי, ועלותה עומדת על עשרות שקלים בודדים בלבד (עד 50 ש"ח). זה ההיתרון של הדברת עכברים על פני הדברת טרמירטים או מזיקים אחרים שלא ניתן לרכוש מלוכודות עבורם.

הדברת עכברים ניתן לבצע באמצעות סוגים שונים של מלכודות, בהן גם מלכודות המבוססות על פתיונות. חלק מהמלכודות הללו הן הומניות וחלקן לא, ולפני הבחירה במלכודת המתאימה, חשוב לשאול האם תרצו להמית את העכבר או לשחררו בשטח פתוח לאחר לכידתו.

גם מלכודות אלו נחשבות לפתרון נגיש למדי, וניתן להשיג אותן באינטרנט או בחנויות ייעודיות לכלי בית. עלותן עשויה להשתנות, אך היא נעה בדרך כלל בין 40 ש"ח עד 100 ש"ח בלבד.

במידה ולא עזרו כל השיטות שצויינו, ניתן לדלג הלאה לשיטה הבאה- הדברת עכברים מקצועית על ידי מדבירים מובילים. הדברת עכברים מקצועית מצליחה היכן שהדברת עכברים עצמאית נכשלת. למדבירים יש את הידע הדרוש כדי לאתר את מקומות המחבוא של העכברים, להציב מלכודות ביעדים אסטרטגיים ובכך לנטרל את תופעת המזיקים בקלות ובמהירות.

עלות הדברת עכברים מקצועית יקרה משמעותית מעלות רכישת מלכודת, אך עם הצלחה מוכחת קשה להתווכח. כדי לבצע הדברת עכברים מקצועית תצטרכו להיפרד מכ-300 ש"ח עבור הדברת שני חדרים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה