שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

על איטום גגות ועל תיקון מרזבים


goren assa
 
 
מה עם הגג? מכירים את המשפט הזה?

אישה שואלת את בעלה מה עם הגג ? בציפייה שהוא ייקח את העניין לידיו, ויטפל בו סוף סוף. לא, זו לא התחלה של בדיחה. זה משפט אמיתי שנאמר פעמים רבות בחיים. לא פעם אנו דוחים את הטיפול בגג, מחכים לחורף , ורק כשיש נזילה, או רטיבות חריפה, אנו מבינים כמה צדקנו. כמה היינו צריכים לטפל בתקלה, וכמה אכלנו אותה, כמו שאומרים...
אז תגידו, לא חבל?
לא חבל לחכות עד הרגע האחרון, לשלם הרבה כסף ובסוף עוד להיות עם עגמת נפש? במקום להגיע לזה, יש לבצע בדיקה מקיפה על ידי חברת איטום מקצועית. חברה כזו, תדע לזהות היכן מצויה התקלה, וכן, לספק לכם בהתאם, את אופן הטיפול היעיל והמתאים ביותר.

אז איך מתבצע איטום גגות?

איטום הגג מתבצע על ידי 3 שיטות שונות. הבחירה בין השיטות היא נגזרת של מספר מאפיינים חשובים, כמו מהו סוג הגג, איזה איטום התקיים בו בעבר? האם מדובר בבית חדש? ישן? ועוד ועוד. השיטות הנפוצות לאיטום הגג מתחלקות ל-3, מריחה של מספר שכבות בזפת, הלחמה של יריעות ביטומניות אחת לשנייה, או באמצעות מריחה או התזה של חומרים אקריליים או פוליאוריטנים שונים. לכל שיטה יש את הייחודיות שלה, שמתאימה לסוג אחר של גגות.

תיקון מרזבים

מקרה נוסף של בעיות רטיבות ונזילות, יכול להעיד שהבעיה לא טמונה באיטום הגג, אלא בגלל המרזב. מרזבים לא תקינים יכולים להיווצר בכל סוגי המבנים ובכל הגדלים. הן בבתים פרטיים והן במבנים תעשייתיים. במהלך השנים, מרזבים נוטים להיסתם, ויכולים ליצור נזק בדמות של רטיבויות ונזילות שונות. במקרה כזה נצטרך לבצע תיקון מרזבים. ככלל, קל יותר לתקן, לתחזק ולהחליף מתקני ניקוז חיצוניים. מתקנים פנימיים יותר, קשים לתחזוקה, וכשהם יוצאים מכלל שימוש, הפיתרון הוא להחליפם במרזבים חיצוניים.
במקרים בהם הבניין גבוה, נדרשת עבודת תיקון מרזבים בדרך שנקראת "עבודות בגובה". העבודה יכולה להתבצע על הגג, אך לעיתים נדרשת עבודה באמצעות סנפלינג. באמצעותו ניתן להגיע לגג, או למרזב בצורה קלה ונוחה.

צריך לציין ולומר, שהדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות במרזב, היא בדרך של מניעה. על מנת למנוע הוצאות ונזקים מיותרים לגג, ולקירות הבניין, יש לבדוק את המרזבים פעם בשנה, לפני תחילת החורף. בצורה כזו, התיקונים יהיו זולים יותר ואפקטיביים יותר. אז תוכלו לישון בשקט, עם גג ומרזב תקינים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה