שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

על איכות מוצרי תינוקות לא מתפשרים


שרית געש

שרית

 
 
גיליתי את חדוות ההורות

חשש רציני שהפריע לי במהלך הציפייה לתינוק היה איך אפשר להגן על הילד שיוולד בקרוב, כיצד אצליח למשל להוציא אותו לעולם ולנסוע איתו ברכב מבלי לחשוש?

לאחר השקעת מחשבה רבה וצבירת ידע רב מפורומים רבים ראיתי בבהירות איך להתנהג - עליי לבצע קניית מוצרים לילד באופן נכון, שקול ומלומד. רק כך אני אצליח להתכונן כראוי להיות לאימא אווזה כפי שקיוויתי להיות.

בייבי קליק - מוצרי בטיחות איכותיים לרכב

כעת, שוק מוצרי הילדודס מתהדר באינספור מותגים של משחקים ואביזרים כאלה ואחרים, שבדרך כלל מעוניינים להיות המצויינים בתחומם. על אף שמרביתם מציגים אישור המעיד על חוזק ואיכות, אנו ההורים מוכרחים לזכור להכיר את הכללים מעבר למידע בהוראות השימוש.

אחת הפעמים הבולטות הינה העת בה אנו מנסים בשמחה משהו עליו קיבלנו אינספור הילולים מבעלי ניסיון מרוצים. אך להפתעתנו, אנו נאלצים לגלות שכשם שלא כולם מחזיקים באותו טעם אופנתי, כך לא כל זאטוט מפיק את אותה התועלת מהמוצר אותו כה היללו באוזנינו. ומפאת זאת אני חייבת לומר לכם, הורים חדשים, לשקול טוב לפני כל רכישה בה אתם מעוניינים.

אז כיצד קונים מוצרי תינוקות כהלכה?

כלל מהותי שעליכם לזכור הינו כלל לפיו יש לעשות הפרדה מוחלטת בין אותם המוצרים שניתן לרכוש במהלך הריון, לבין אביזרים אותם כדאי להתאים במדויק אל הנתונים של הקטנטון ובגלל זה כדאי להמתין קצת עם ההשקעה בהם.

בין המוצרים אותם כדאי לרכוש זמן מה לפני הלידה אפשר לציין: צעצועים לתינוקות, מיטה, מוצרי הלבשה לפעוט ועוד. אבל בין המוצרים עמם כדאי לחכות אפשר למנות: בוסטר וגם מזרון מעבר.

מדוע כדאי לחכות עם קנייה של האביזרים האלו?

הסיבה הראשית שבגללה אני ממליצה לכם לחכות היא למעשה סוגיית ההתאמה המקסימלית. פעמים רבות, אנו נבין כי אף אם מציינים על אביזר מסויים שהוא מיועד לגילאי לידה עד שנתיים, במציאות הוא לא כל כך מתאים. ככה לדוגמה - לעתים נקנה מלתחה לפי מידה ידועה, אך אז נגלה שהיא למעשה לא מתאימה.

מחפשים המלצות? http://www.baby-c.co.il/ ודעו כי אכן יש מידע רב שבהחלט יסייע לכם, ההורים הטריים, להרגיש סמוכים ובטוחים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה