שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

על אינטרקום ותיבות דואר


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

כן, אני בהחלט הולכת לבזבז את העשרים דקות הקרובות בלדבר על הדברים הכל כך חשובים האלה, על מערכות אינטרקום, ועל תיבות דואר, כי גם אם אלא דברים שאנו רגילים לראות ביומיום הרי שאני פה כדי להראות לכם עד כמה דברים אלא מיוחדים ולא רגילים. לא מאמינים? תקראו עד הסוף.

איך היו מעבירים פעם מכתבים לצד השני של העיר ? או של כדור הארץ? יונת דואר נכון, והאם היתה על אותה היונה הפונקציה השימושית- שלח דוח, במידה והיונה הגיעה ליעדה? נכון לא. והאם סה הקל על חיהם של שולחי היונים? לא. חד וחלק. אז איך הם ידעו אם מה שהם שלחו הגיע ליעדו? רק בדרך אחת. במידה והם קיבלו תשובה. מוזר לא? במיוחד שאנו חיים בעולם בו אין לנו סבלנות של יותר מחמש שניות על מנת לחכות לתשובה, בזמן שאנו יודעים מתי בידיוק קיבל הנמען את הדואר שלנו ומתי הוא פתח אותו..

אז השתכללנו קצת מאז- עברנו למברקים ואז לדואר רגיל בתיבות דואר, כן,כן כאן בידיוק נכנס הנושא של תיבות דואר לתמונה.. ידעתם שהיום יש עוד אנשים שלא מקבלים את הדואר שלהם עד הבית?נכון זה בידיוק אותם אנשים שגם מערכות אינטרקום אין להם וגם דלתות הכניסה שלהם לא משהו.. אבל זה מדהים לא יאמן ממש. הם צריכים ללכת עד הדואר הקרוב רק כדי לבדוק אם הם קיבלו דואר אפילו יכול להיות שהם יחזרו הביתה בידיים ריקות. קולטים?

רגע כמעט שניגמר לנו הזמן ועוד לא הסברתי לכם למה מערכות אינטרקום זה דבר חשוב.. כי תארו לעצמכם שכל אחד שרוצה יכול להכנס לבניין שלכם? אפסורדי, ויש אנשים שחיים היום בלי אינטרקום שכמובן שגם הדלתות כניסה שלהם לא משהו.. אם אין אינטרקום הרי שהסכנה היא גדולה ועצומה! כל אחד יכול להיכנס, אין מפקח על היוצא והנכנס וההוכחה הכי ניצחת היא שאפילו פעם,אנשים היו מחזיקים בשער הבינין שוער, שתפקידו הוא לפקח על היוצאים והבאים, ופעמים רבות הוא יודע הכי הרבה על דרי הבית.

ולמי שחיכה עד הסוף כדי לדעת למה מערכות אינטרקום ותיבות דואר זה דבר כל כך חשוב, הרי שצדקתם- אינטרקום או תיבות דואר זה באמת לא כלכך חשוב, היינו מסתדרים בלעדיהם מצויין. חהחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה