שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

על הובלות - מחירים והובלות


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

לרוב במידה ובני אדם סבורים גם על הובלות, בדרך כלל חושבים על משאיות כבדות עמוסות כלים, מובילים מיוזעים ומעלית משא או שמא הובמנוף אשר עוזרים להרים כלים כבדים. ה-אמת היא בעצם, שזו רק פיסה אחת ששייכת להובלות, חלק אחר ששייך להובלות, עשוי להיות משמעותי הרבה יותר ופשוט, אנחנו מדברים על הובלות קטנות, הובלות של חפצים וציוד שלא דורשים את אותו דרך ההובלה כפי שהוא בא לידי ביטוי על פי רוב.

מתי נבקש לבצע הובלה קטנה, הובלה של ציוד או לחילופין מוצרים אישיים? לדוגמא, אם בזמן שרכשנו רכוש למוסד, אמצעי אימון, רהיט, ציוד חשמלי כבד וכדו', ואין ביכולתנו להשיא אותו בצורה עצמאית הביתה. אז, או שאנחנו נארגן הובלה מהמקום בו רכשנו את אותם החפצים או אולי שהחברה ממנה רכשנו את הדברים תארגן עבורנו הובלה.

לא אחת ההובלה תיכלל בחשבון האחרון, בשעה שבלא מעט מקרים שונים, יידרש תשלום נלווה במידה ומדובר בדירת המגורים הממוקמת בקומה גבוהה ואין בבניין מעלית. זה כמובן אומר, שחלק גדול מאוד מתחום השייך להובלות קטנות מתבצע עבור רשתות וחברות שיווקיות מגוונות, שמבקשות להעביר רכוש ממקום למקום, עם זה עבורן רק אל הקונים שלהן.

אופציה שונה להעברת הובלות קטנות, מתבצעת בזמן שרצויה הובלה ממקום למקום באורח חד פעמי, כלי נגינה כבדים, תפאורה, תאורה, הגברה וכדומה. פה הקליינטים העיקריים הינם אגודות הפקה, אשר מארגנות את אותה השמחה ודואגות שכל הציוד יגיע בשלמותו רק אל אזור האירוע. בדרך כלל, חברת הובלות בודדת תבצע לצורך ההופעה את כל תהליך ההובלה ותדאג שהציוד יגיע ממקום מסיבה אחד לשני

הובלות של ציוד או ששייכים לחפצים מצומצמים, הינם גורמים שמתבצעים הן אצל לקוחות פרטיים וגם במשרדים. מדובר כאן בהובלות אשר לקוחות רבים רוצים לעשות, לא תמיד במעבר עם בית מגורים או לחילופין עסק, אך עם כדי שהות במקום. אנחנו מדברים על חפצים שהם עצמם לא יש בכוחם להוביל ללא עזרה, מסיבות שונות, ולשם כך מבוקשת אגודת הובלות.

לא רק אך חברות הפקה עושות הובלת ציוד אלא גם גם אגודות רגילות שצריכות להעביר רכוש ממקום אחד לשני, מבצעות סגנון של הובלות הנ"ל. כאן אגב, רוב הסיכויים שנשתמש בשירות של הובלות מנוף.

הובלות כמו אלו, מלבד היותן דורשות השקעה משמעותית ברכישת מוצרי אריזה ובשמירה אודות החפץ נגד חבלות, נדרשות להתבצע ביעדי זמן ברורים, יחד עם הקפדה שהחפץ יגיע ליעדו ולעיתים לא פחות ראוי, שיפורק במסגרת הזמן על מנת שיהיה זה קל להגיש את הציוד לישוב אחר. הובלות קטנות אם כך, הן עוד פיסה מעולם ההובלות, וגם והיה אם לעיתים הן לא זוכות לכבוד שמקבלות הובלות מנוף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה