שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

על חלונות ועל דלתות - הכל על מוצרי אלומיניום לבית


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

במידה ואנו משדרגים את בית המגורים או שמא מעצבים אחר הדירה החדשה כל אדם קודם כל מקבל החלטה איזה סגנון מסוים שייך לעיצוב נחפץ בנכס. ההחלטה בנושא אילו הדפסים מומלץ לתכנן היא ההחלטה הראשונה שניקח. קיימים אלה שיירצו עיצוב המתבסס על אותו עץ , יש כאלה שייתכננו קרמיקה, ומצויים כמו אלה אשר יירצו להוסיף השתמשות במתכת ואלומיניום. אלומיניום לבניין ניתן לחפש בווריאציות אחרות כדוגמת בדלתות, חלונות, מדפים, תריסים וכו'.

ייתכנו בני אדם שאוהבים מאוד לשלב סוגים כאלה ואחרים של חומרים באפנון בית המגורים כדי להעביר למוסד חזות הרבה יותר מעניינת. שילוב משובח אודות מספר מוצרים מסוגל ליצור אפקט נאה כדוגמת מיקס של עץ ואלומיניום. יחד עם זה קיימים אנשים היעדיפו ליצור אחידות מסויימת בשביל שכנראה לא יווצר סגנון ששייך ל "בלאגן" בעיצוב הנכס. אלומיניום הוא חומר מעולה להיעזר בו ע''מ להשיג שיוויון בין החדרים הקיימים. בעת האחרונה התחילו הרבה נכסים ומשרדים להיעזר במוצרי אלומיניום שהחליפו את אותם המשאבים הלא חדשים בעיצוב המעון. המצב שאלומיניום נעשה ליסוד מנחה בשוק סגנון הדירה גרמה לתופעה שיש התפתחות גדולה בכמות ובסוג המוצרים שונים המיוחדים שמתבצע בהם ניצול באלומיניום.

אלומיניום לבניין – איך מקבלים החלטה עם איזה יסוד להתחיל לעסוק?

ההחלטה בנושא אילו חומרי אלומיניום להתעסק איננה החלטה בלבד של סגנון כי אם אפילו של טיב. בטרם שנחליט עם איזה משאבים לפעול מומלץ לבדוק מהי למעשה הדרישה אליה אנחנו מכוונים ווהיה אם אנחנו מדברים על היסוד יעיל שישרת אותנו טוב. אנחנו פועלים במקום לוהט מאד ומשום כך בשעה שמדובר כאן בחלונות ודלתות אנו מכוונים לאפשרות בידוד איכותית. כאן לדוגמה חלון אלומיניום טוב יותר אודות חלון עץ או שמא למעשה על ציפוי אלומיניום כיוון אנחנו מדברים בכלי מבודד מעולה המאפשר אטימה מושלמת. אלומיניום לבניין בא בדרך הקרויה פרופיל אלומיניום. במילה פרופיל מתכוונים ליציקת אלומיניום שלא משטח או אולי מוט אלא גם מראה נטוי שמקנה לפרופיל חוזק מכאנית גבוהה בפני נטייה ומתיחה תוך תמיכה בנושא המשקל הקל מאוד המקובל לאלומיניום ומסיבה זו היא ראויה לבנייה של מסגרות עצומות המתפקדות לייצור חלונות אלומיניום, דלתות אלומיניום, תריסים וכולי.

דלתות אלומיניום– במידה ויש איזור רחב בתוך הבית כמו בקרב הטרקלין למרפסת או לחצר רבים מהלקוחות מוצאים לנכון להרכיב דלתות שזזות בנויות אלומיניום. דלתות מדגם הנ"ל הן אטומות, עם מסוגלות עיבוד גדולה, ומספקות בידוד בצורה משמעותית יותר מדלתות רגילות כמעט בכל המדובר בהחלשת קולות מחוץ.

חלונות אלומיניום – דוגמה טובה יותר לצורך בפעילות אלומיניום לבניין זו בחלונות אלומיניום. אלה הם הם חלונות ששינו את אותם החלונות הישנים והכבדים. כיום אלומיניום הינו סוג חומר קל מאוד, עמיד ובעל אפשרות תאימה, עשוי המעצב לנסות עימו באיזו צורה שירצה ולהתאים את הציוד בכל סגנון וגודל השייך למעבר. כיום עדיין נחשבים חלונות אלומיניום לסגנון החלונות המנחה בשוק עיצוב המבנים הפרטיים, מבני העסקים ובתי מסחר שונים. חלונות אלומיניום הנם חלונות המאפשרים מקסימום אטימות מהסביבה וניתן ליצור צביעה על מנת לסגנן חלון אלומיניום לדמוי עץ וכו'.

תריסי אלומיניום - תריסים האלו יכולים להיות תריסי הזזה פנימיים שנגללים כלפי מעלה בעזרת כפתור חשמלי או בטכניקה ידנית. שימוש שני בתריסי אלומיניום מתפעל בתריסים חיצוניים המותקנים למשל בחניות או בחצר אישית. תריסים מסוג זה מגבילים ביותר ועוצרים גם חמימות וקור וגם קולות מבחוץ.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה