שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

על מזרני פולירון ושינה ערבה


אבי ביטון
 
 

 

מחקרים מראים כי אנשים נוטים לישון פחות מבעבר, משהו שקשור לתאורת לילה- שגורמת לנו ללכת לישון מאוחר מהרגיל וגונבת את השינה מעיננו. אדם מבוגר אמור לישון מינימום של 7 שעות שינה בלילה ובחסך של שעות אלה יהיו תופעות ברורות של עייפות: פיהוקים, חוסר ריכוז ושימת לב, ישנוניות ועצבנות. שינה לא מספקת או לא טובה הנה בעלת השפעות ישירות על הבריאות הנפשית והפיזית של האדם.

בעיות גב ומזרנים

ברור הדבר שכאשר כואב לנו אנחנו הרבה פחות נחמדים אל העולם, תוסיפו לזה עייפות והנה מתכון בטוח לעלייה של וכחנות ורגזנות אצל האדם. אחד הסיבוכים הנפוצים ביותר הקשורים בשינה לקויה הנם כאבי גב. אלה יכולים להופיע בוקר אחד או להתפתח באיטיות, בגלל מזרן לא נוח או בלוי. אל תחכו לכאבי תופת לפני שתתפנו לקנות מזרן חדש.

מזרני איכות

מזרני איכות, שנותנים שינה ערבה ואיכותית לרוכשים אותם, אפשר למצוא בחברת פולירון. החברה ממוקמת בזיקים וכחברה ישראלית מציעה מזרני איכות במחירים סבירים יחסית, בשוק היקר להפליא של מזרוני השינה. מזרוני פולירון עמידים לשנים ארוכות ולכן גם אחריות החברה עליהם היא בין הגבוהות שמציעים היום למזרנים: 15 שנים.

על המזרון

מזרני פולירון מותאמים אישית לרוכשים אותם לפי שני קריטריונים: דרגת קושי המזרון ומבנה גב האדם. לחברה מגוון רחב של מזרונים בטכנולוגיות שונות ומחומרים שונים, כך כל לקוח יכול למצוא לעצמו מזרן שיתאים לו בדיוק ויהיה לו הנוח ביותר. חשוב לשים לב שמשקל הגוף מאוזן באופן מלא על המזרון בעת השכיבה, לא משנה אם שוכבים על הצד, הגב או הבטן, ולא משנה מאיזה חומר ובאיזו טכנולוגיה עשוי המזרון.

הרכב לעצמך

המזרון יכול לבוא גם בגדלים שונים, בהתאם למיטה שלכם ומחירו עולה או יורד בהתאם. בעצם, כל הקשור במזרון ניתן להזמנה מיוחדת, כמו למשל דרגות קושי שונות משני צידי המזרון במזרונים זוגיים- פינוק אמיתי לזוגות, שכבר לא צריכים להתפשר. חשוב לבדוק את המזרן טוב ולבחון אותו היטב לפני הרכישה, כדי להתאים לעצמכם את הדגם הנוח ביותר, אל תסתמכו על מילים של מוכרים- אלא רק על הגב שלכם. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה