שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

על ניקיון פוליש כבר שמעתם?


אושר

קופירייטינג

 
 

פוליש - הדובדבן שבקצפת:

שגרת היום המלחיצה והעמוסה אינה מאפשרת לנו להתמודד באופן יעיל עם ניקיונות הבית הרבים המחכים לנו- מדי שבוע בשבוע עלינו למצוא זמן לבצע סילוק אבק, שטיפת רצפה, סידור חפצי הבית וכדומה.רובנו המוחלט אינו מוצא את הזמן לעשות זאת ולכן דואג לזמן חברה מקצועית אשר נותנת את שירותיה בכל הקשור לניקיון הבית. חברות רבות ברחבי הארץ מציעות שירות פוליש בתוספת לניקיון השגרתי. שירות פוליש אינו יקר במיוחד ולכן מומלץ לכל אחד לבצע אותו.

תהליך פוליש הינו תהליך ניקיון יסודי אשר באמצעות חומרים מיוחדים ואיכותיים מקנה לרצפה מראה חדש ומבריק במיוחד.

כיצד בוחרים חברות פוליש מנצחת?

בעקבות הביקוש הרב לחברות ניקיון בכלל וכן חברות פוליש בפרט, קיימות כיום חברות רבות אשר מציעות את שירותן בתחום פוליש. ניתן לזמן חברות פוליש את בדרום הארץ,הן בצפון הארץ והן במרכזה. חברות פוליש אינן מציעות מחיר אחיד ויחיד עבור תהליך פוליש –שכן כל חברה מציעה ללקוחותיה שירות ברמה אחרת וכן השימוש בחומרים השונים אינו זהה. בעקבות הבדלי מחירים רצוי לבצע סקר שוק קצר בין חברות פוליש שונות ולבדוק את טווח המחירים. באמצעות סקר זה ניתן לאתר את המחיר המינימאלי עבור תהליך פוליש, את המחיר המקסימאלי וכן את המחיר הסטנדרטי בשוק. מכיוון שכל חברה מעוניינת למכור את שירותיה ללקוחות, קשה מאוד להבדיל בין החברות הנותנות בפועל שירות פוליש איכותי ובעל רמה לבין החברות אשר מצהירות על שירות יעיל אך שירות פוליש זה אינו קיים כלל במציאות.בכדי לזמן חברות פוליש איכותיות יש לבדוק היטב ולהישמע להמלצות וניסיון עבר בתחום.

חידוש מרצפות באמצעות תהליך פוליש:

מרצפות הן דבר יקר יחסית ולכן כדאי לשמור עליהן ולטפח אותן בכל דרך אפשרית.

עם הזמן, המרצפות בביתנו הופכות מיושנות, בעלות כתמים וכן בעלות מראה ישן. בכדי להתמודד עם בעיות אלו ניתן לבצע תהליך חידוש מרצפות. חידוש מרצפות הינו תהליך אשר יביא את המרצפת ממצב עגום למראה חדש ומבריק. ניתן לבצע תהליך חידוש מרצפות אצל חברות הניקיון בארץ.

אם ברצונכם לגרום לרצפה בביתכם להיראות חדשה- חידוש מרצפות הוא התהליך שאתם צריכים-תודות לחידוש מרצפות הרצפה תראה חדשה יותר מתמיד


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה