שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

על סורגים לבית ולמשרד


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

מסגר אלו אנשי מקצוע שעושים תשתיות, מוצרים וכלים באמצעות קיצור, עיקום ושינוי דרכי מתכות מוצקת. מסגריות עושות ברוב המקרים תשתיות כגדרות ושערים, כלי שימוש, כלי נוי כלי נשק וכו'. מקור עיסוקו של המסגר זה נפח (המתמחה בעיבוד אודות ברזל ע"י חימום מתכות למהות יצירת אמנות, בניית כלים וכולי). מסגריות הן בהרבה פעמים עסקים רבים מצומצמים שמתעסקים בעבודות מתכת, חברות סורגים להבדיל מחזיקות כמות ניכר בדבר מסגרים. יש מגוון סוגים שונים של פעולות לעובדים במסגרייה, עובדים האחראיים לריתוך, פועלים שונים אחראיים גם על הכיפוף וכו'. כך שבמהותו של עניין מקבלים סורגים מעולים ומושלמים שבעצם בכל רגע ושלב פעל אך בעל ניסיון בנושא. 

מסגרים - כיצד נזמין עבודת מסגרות? 
הטכניקה המעולה מכולן הינה בעצם לרכוש רק את המסגר לכל מקום בו אנו רוצים שיבצע את המלאכה או אולי למקום ש אנחנו מעוניינים לשים אחר המוצר. אדוני התפקיד דורשים להגיע לנכס העשייה בשביל שיוכלו לעצב ולהכיר בעיקר מה אודותיהם לבצע. יחד עם זאת הנם יוכלו להמליץ לכם טוב יותר באילו מוצרים מומלץ לעשות שימוש, להתאים את אותו המימדים, העיצוב ויוכל לתת לכם בנושא תוספות רבות ופונקציות נוספות בדבר המוצר שעדיין לא הרהרתם עליהן. בסיומה של הפגישה יוכל לומר לכל המעונייניםהמסגר זמן מסויים שהם חושבים שייקח הפרויקט ואת מחיר הפרויקט.

במה יוצאת דופן פניה למסגריות פרטיות מקניה ברשתות גדולות? כל גורם שעושה המסגר אפשרי לקנות בחנות מסחרית קיימת. השוני הינו ההתאמה האישית על פי הטענות המדויקות ששייכות למתעניין, עבודה מדויקת אתם יכולים לרכוש בלבד אצל מסגרים. 

קיים הפרש בקרב משאבי מתכת תעשייתיים למשאבים שיוצר המסגר בכל מוצר שתבקש אצל מסגרים ייעשה בדיוק לפי דעתך האישי. הם מקפידים ביותר על פעולתם ויוצרים רק את המוצרים המוצלחים מכולם ללקוח. מלבד זאת להתאמה האישית, המשאבים בם בוחרים במסגרייה הם הכלים הטובים מכולם. במקום לעשות שימוש באלומיניום אשר הוא אבל יסוד נגיש אך לא ממש חזק הם בוודאי יעשו שימוש במתכות איכותיות וחזקות מעט יותר. 

בכדי איכות ומקוריות מומלץ לשלם, החיסרון העיקרי העיקרי זה סכום המוצרים. תמחור סורגים שתוכלו לרכוש בחנויות, צריך להיות זול בהרבה מאשר אצל חברת סורגים (לפעמים ב- 30% ועד 40%) מאשר בהזמנה אישית במסגרייה. אך רק אל תשכחו שהזול הנו יקר ומוצרים שונים שתבקשו אצל במסגרייה יהיו מצויינים מאוד ויעמדו שנים מרובות. 

איך בוררים מסגר טוב? 

כמו כמעט בכל דבר דבר ראשון מומלץ למצוא טיפים של מכרים שהזמינו את כל שירותיהם השייכים לתחום של מסגרים ויוכלו לעזור עבורכם לכל מי מומלץ לפנות. כמו כן יהיה בידכם לעיין עדכונים מטעם גולשים שרושמים על אודות פעולת מסגור שדרשו לפני זמן לא רב ועל אודות סורגים שדרשו בכוחות עצמם, יש אתרי אינדקס עסקים רבים שמתחת כמעט לכל שם ששייך לבעל מלאכה יוכלו הלקוחות שלו להוסיף על ניסיונם, כך כמו כן תוכלו להיות גלויים רק אל מנהלי העסק המגוונים ואפילו לחוות דעת. 

אפשר לבחון פעילות מסגרות מציעים את פעולותיהם בלוחות באינטרנט בדקו מסגריות שהציגו מוצרים שונים דומים למה שכולם תרים אחר. ככה תדעו איזהו מסגר מתקין את העבודות שאנו מבקשים להזמין וגם באפשרותכם לבחון וראסיות ולהתרשם מהעשייה המוגמרת. אנחנו זכאים כמו כן לחפש חברות סורגים  לבקש סורגים לחלונות בית מגורים או לחילופין למשרד, בעלות הרבה יותר גבוהה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה