שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

על סננים ועל מי שתייה בריאים וטעימים


רועי ילון

Magniv

 
 

מים הם משאב חיוני שבלעדיו לא יתקיימו חיים. שני שלישים משטחו של כדור הארץ הם מים ובהתאמה מופלאה גם שני שלישים מגופנו כולל מים. ללא מים לא נוכל להתקיים וביום קיץ חם, כאשר החום קופח מעל ראשנו הדבר היחידי שיכול להקל עלינו הוא כוס מים קרים וצלולים. הבשורה הטובה היא שבישראל יש מי שתייה באיכות גבוהה שבהחלט יכולים לענות על הצורך הבסיסי של שתיית מים קרים. הבשורה הפחות טובה היא שלמרבית הבתים בישראל מגיעים מים באיכות ירודה וזה בשל איכות הצנרת.

למה כדאי להשתמש באותם סננים?

צנרת חלודה שיש בה אבנית גורמת למי השתייה שלנו להיות באיכות פחות טובה מהרצוי והתוצאה היא מים לא טעימים, עם טעמי לוואי וריחות שעלולים לא רק להיות לא טעימים אלא גם לגרום למחלות כמו מחלות חניכיים וזיהומים שונים. ניתן לראות כיצד איכות המים הנמוכה שמגיעה לברזים שלנו גם גורמת לאנשים לצרוך פחות מים, וזה מהטעם הפשוט שטעמם של המים אינו מעודד שתיית מים בכמות מספקת. מדובר על כדור שלג שיש לעצור אותו והדרך הנכונה היא להשתמש במה שנקרא סננים של מי הברז.

להבדיל ממי בקבוקים

בשונה מבקבוקי מים שמכילים מים שמקורם אינו תמיד ידוע לנו, מי ברז שמסוננים באיכות גבוהה הם המענה ההולם לא רק למים טעימים ואיכותיים, אלא גם למים בריאים שמכילים את כל מה שמי השתייה צריכים להכיל ובהם מינרלי חשובים למשל. סננים באיכות גבוהה דוגמת סננים לתמי 4 למשל מספקים מענה מושלם ומקצועי למים בעלי מראה צלול, טעם נפלא ואיכות גבוהה. מדובר על סנן מקצועי שמנקה את המים מאבנית וחיידקים ובמקביל שומר על המינרלים החשובים ומשום כך מאפשר לנו ליהנות ממי שתייה באיכות הגבוהה ביותר.

 

תחזוקה נכונה

סנן תמי 4 הוא סנן בעל אורך חיים של כחצי שנה, ומדי חצי שנה יש להחליפו בסנן אחר. בנוסף יש להחליף את הנורה האולטרה סגולה אחת לשנה. תחוקה נכונה של מתקן תמי 4 לרבות תחזוקה נכונה של  מסננים של תמי 4 היא המפתח לשגרת חיים בריאה יותר ולהקניית הרגלי שתייה בריאים ונכונים לנו ולילדינו.

מכשיר התמי 4 מקולקל? הזמינו טכנאי תמי 4

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה