שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7587
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

עצות לבחירת חברה לפינוי דירות


שי טופיגן
 
 

 

אתם מעונינים בפינוי דירה מהיר ויסודי, אתם רוצים שירות יעיל ושאינו יקר, לכן כדאי להשמע למספר כללים אלו וכך יובטח לכם שתבחרו בשירות שאידאלי למה שאתם זקוקים לו.

שירות חינמי או בתשלום?

ההבדל בין שירות פינוי דירות חינמי לשירות פינוי דירות בתשלום הוא בכך שבשירות החינמי הפינוי אינו סלקטיבי וכול דבר בעל ערך בשטח המפונה הולך לכיסוי העלות ולרווחתו של המפנה, לכן אם אתם מפנים דירת עיזבון שחפצים שנמצאים בה הינם בעלי ערך רגשי וכספי אתם מסתכנים באיבודם היה ואתם בוחרים בשירות החינמי, בנוסף שירות בתשלום מתחייב לכם בביצוע נקי ויעיל וחברת פינוי דירות מקצועית מחזיקה ברשותה את הציוד המתאים, המכני והאחר לביצוע אפקטיבי.

מוניטין!

תמיד כדאי לבחור בחברה שלה מוניטין ידוע וחיובי, אם אינכם מכירים את החברה נסו לחפש ביקורות צרכנים ופיבקים באינטרנט, סביר שתמצאו. כדאי לבחור בחברה שאיש הקשר שלה מעורר בכם אמון, שלחברה אתר אינטרנט מסביר פנים, בסיס קבע שאינו רק מספר טלפון אלא משרד מסודר, ורשימת לקוחות ידועה שאתם יכולים לבדוק.

אתרי פינוי מורשים לטובת הסביבה

חברת פינוי דירות מכובדת שאינה חלוטוריסטית תתדאג תמיד לרקורד נקי על פי חוק, לכן החברה מחוייבת בפינוי הפסולת באתרים הטמנת פסולת מורשים ומוכרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה, בררו עם אנשי החברה היכן הם נוהגים להטמין את הפסולת שלהם, לאיזה מרכזי מיחזור הם מפנים סוגי פסולת שונים, האם הם בקשר עם עמותות תמיכה בנזקקים למסירת ציוד משומש ובמצב טוב, חברה טובה תוכל לספק לכם את כול התשובות.

פגישה ראשונה לא מחייבת

כדאי לבקש פגישת יעוץ והתרשמות עם איש החברה בדירה על מנת שיוכל לגבש איתכם את צורת הפינוי הטובה ביותר, האם דרוש שימוש במנופים?, כמה כוח אדם דרוש?, מה לוח הזמנים לפינוי הדירה?, מהי הצעת המחיר?, באופן זה תוכלו להתרשם גם מאמינותו ואמינות החברה שהוא מייצג.

פתרונות מקיפים

לעיתים דרושים עוד מספר שירותים משלימים לשירות הפינוי הבסיסי, חברה מקצועית תוכל להציע לכם גם שירות ניקוי לאחר הפינוי וחיטוי הדירה באמצעים טכנים מקצועים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה