שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

עצות מועילות לשיפור ההתנהלות מול חברת בדק בית


בדק בית

בדק בית מהנדסים - שירותי בדק בית בפריסה ארצית

 
 

בדיקה של בדק בית היא בדיקה שמאתרת ליקויי בניה בבית חדש או בית שהולך להירכש. הבדיקה עצמה הנה על מנת להציג בפני מזמין הבדיקה את מצב הדירה האמיתי ולהעניק לו חוות דעת הנדסית כתובה לשימוש עתידי מול התנהלות הקבלן.

אז זה בהחלט יהיה לא אחראי לרכוש דירה בלי לבצע בדק בית, אז אנחנו חייבים לפנות לחברת בדק בית. כמו בכל שירות שאנו מקבלים, אנו יכולים תמיד לקבל יותר עבור הכסף שלנו ושירות יותר יעיל במהלך ההתנהלות שלנו מול חברת בדק הבית. אז להלן מספר עצות מועילות להתנהלות מול חברת בדק בית:

1. סקר שוק מקיף זה חובה – כמו בכל שירות שאנחנו מקבלים, בין אם זה טיפול רכב או בין אם זה מנקה שמגיע אלינו הביתה, אנו חייבים לעשות סקר שוק. חשוב לבחון מספר הצעות מחיר מחברות בדק בית. אף פעם לא לסגור עם החברה הראשונה שעונה לנו לטלפון, אתם יכולים בעזרת השוואה פשוטה לזהות איזה חברה עדיפה לנו.

2. בררו מהי ההכשרה של המהנדס שמגיע אליכם – בדיקת בדק בית מתבססת על ניסיון והכשרה של מי שבוחן את הדירה, מהנדס בדק הבית, אז אם אין לו הכשרה וניסיון אתם בבעיה. אז לפי ששולחים לכם מהנדס בקשו לדעת מנציג השירות של החברה מי מגיע אליכם לבצע את הבדיקה ומהי הכשרתו.

3. עותק הזמנת בדיקת בדק בית זה חובה – אחרי שסגרתם עם חברת בדק בית כזו או אחרת, תמיד תדאגו ששולחים לכם בפקס או במייל עותק של הזמנת העבודה. בהזמנת העבודה יהיה רשום מה בדיוק אתם צריכים לקבל במהלך הבדיקה של המהנדס, כך שכאשר הוא מגיע תוכלו ישר וודא איתו שהוא מודע לכל מה שהוא צריך לבדוק במהלך הבדיקה (וששילמתם עליו).

4. דאגו לדעת בדיוק מה צריך לעשות לפני הבדיקה – זכרו לדבר תמיד עם הנציג של החברה או מהנדס בדק הבית לפני הבדיקה ולברר מה אנו צריכים להכין לו. מסמכים, רישיונות, אישורים וכו'. שהכול יהיה מוכן הבדיקה עצמה תהיה טובה יותר ומהירה יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה