שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פולירון קיד


אבי ביטון
 
 

 

מחפשים ספת נוער לילדכם? חבל על זמן החיפוש. אין אלטרנטיבה אחרת מזרוני פולירון הוא האלטרנטיבה הראויה היחידה.

ילדים ובני נוער זקוקים למיטות איכותיות במיוחד. אם בריאותם חשובה לכם ואם אין ברצונכם לרוץ ולחפש מיטה חדשה זמן קצר אחרי שרכשתם עבור ילדיכם מיטה אז בחרו במיטות הנוער של מזרוני פולירון.

מפעל מזרוני פולירון מיצרים מיטות נוער במשך עשרות שנים. הנסיון המצטבר לימד את אנשי מזרוני פולירון כמה חשוב להשקיע בחוזק מיטות הנוער ובאיכות החומרים מהם עשויה המיטה. כמות האנרגיה שאצורה בילדינו היא עצומה האנרגיה הזו משתחררת מגופם שוב ושוב. חברו את העובדה הזו לחוסר הזהירות שמאפיין את צורת ההתיחסות של הצעירים לחפצים שברשותם ותבינו מדוע חשוב ליצר רהיט נוער כמו מיטה עם חיזוקים תימכות בכמות שעולה משמעותית מאלו שמותקנים במיטה שמיועדת לשרת אדם בוגר. בסיס המיטה איכות המזרן ובד הריפוד שעוטף אותו חייבים להיות איכותיים וחזקים במיוחד. אחרת, ואם לא קניתם בעבר מוצר של מזרוני פולירון אתם בטח כבר מודעים לכך, המיטה תראה סימני בליה ראשונים כבר בשבועות ובחודשים הראשונים לשימוש. אם אתם מחפשים מיטת נוער שתשרת את ילדיכם שנים רבות ואף תועבר "בירושה" מילד בוגר לאחיו הצעיר אז רכשו את אחת ממיטות הנוער של מיזרוני פולירון.

איכות המזרון עצמו חשובה לא פחות מאיכות גוף המיטה. מבוגרים רבים כבר יודעים שאין מתחרים למזרונים שמיוצרים מויסקו ולטקס. מי שהתנסה במזרוני פולירון מכיר את איכות המזרון שמתקבלת משילוב שני החומרים הללו במקביל. הילדים שמבנה שלד גופם רך ועדין משל אדם בוגר ובמקביל פגיעותם בשל העובדה שהם מצויים בעיצומו של תהליך הגדילה מצדיקים רכישת מזרון איכותי שיוצר מלטקס וויסקו עבור בני הנוער. רכישת מזרון פולירון לילדיכום זו השקעה לטווח ארוך שתבטיח לילדיכם גם שינה איכותית מדי לילה וכתוצאה מכך תפקוד משופר בבית הספר ובחיי היום יום וגם שלד בריא ויציב לשנים ארוכות ואיכותיות.

במיטות הנוער הממונעות של מזרוני פולירן פועל כבמיטות נוער ממונעות אחרות מנגנון חשמלי. במנועים של מזרוני פולירן מותקן מנגנון למניעת השראה חשמלית שמונע השראות אלקטרומגנטיות. אין ספק שבריאות ילדיכם חשובה לכם מכל דבר אחר לכן חשוב להקפיד גם על הפרט הקטן הזה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה