שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פז כלכלה והנדסה - תחום הנדל''ן


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

פז כלכלה והנדסה

אחד התחומים המאתגרים אך המתגמלים ביותר לעסוק בהם הוא תחום הנדל''ן שמאפשר להקים לא רק מבנים, אלא מורשת עתידית. הקמה של מבנה מגורים, מבנה ציבורי או ממשלתי משאירה חותם ארוך טווח שמאפשר לאלו שעומדים מאחורי הפרויקטים הללו לתרום לחברה ולהגיע להישגים משמעותיים.

על מנת שכל אלו יקרו, כל פרויקט נדל''ן צריך להתמקד לא רק על התחום ההנדסי ועל בנייה לשם בנייה, אלא גם על אספקטים אחרים שהם חשובים לא פחות. הקמת מבנה שאינו עומד בתקנים או כזה שנבנה באזור לא רצוי מביאה לכישלון שלו ולעתים אפילו לעצירה של הפרויקט כולו עוד לפני שהוא הסתיים.

כיצד תבנו עתיד בפרויקט נדל''ן?

הצלחה של פרויקטים שונים בתחום הנדל''ן צריכה להיות, בדומה למבנים המתוכננים, עם בסיס איתן עליו ניתן יהיה לבנות מורשת עתידית. אותו בסיס כולל עבודת מחקר, תכנון הנדסי קפדני, בדיקת ערך הקרקע ועוד פרטים רבים שיש להתחשב בהם מהפן הפיננסי.

כדי לבנות את הבסיס האיתן הזה, קמה חברת ''פז כלכלה והנדסה'' שכפי ששמה מרמז, מסייעת לחברות נדל''ן להוציא לפועל פרויקטים רצויים. מאז הקמתה בשנת 1996, פז כלכלה והנדסה מספקת שירותי ייעוץ מתקדמים שאין שני להם בתחום הלוגיסטי והפיננסי של נדל''ן הכולל שמאות מקרקעין, מחקרוייעוץ, הנדסה וליווי פיננסי לאורך כל הפרויקט. הייעוץ ניתן בארבע מחלקות שונות בחברת פז כלכלה והנדסה שחוברות יחד עם חברות הנדל''ן כדי למצוא את הפתרונות הישימים הטובים ביותר עבורן בכל פרויקט מחדש. הראייה הפיננסית הנחוצה שמספקות המחלקות בחברה הייחודית הזו מאפשרות לחברות לבדוק כדאיות של פרויקטים שונים, ולתכנן אסטרטגיה שתעזור להם להוציאם לפועל.

תחום הנדל''ן כולל לא רק בנייה של מבנים, אלא גם של מורשת עתידית שיכולה להישאר בשטח במשך זמן רב, וזהו כוחו של התחום. כדי להגשים את המטרה הזו ולאפשר לאנשים ליהנות ממבנים שתוכננו בקפידה ונבנו בצורה הטובה ביותר, פז כלכלה והנדסה מספקת שירותי ייעוץ מתקדמים ששמו אותה על המפה, ובעזרת ניסיונם של המומחים בחברה, כל פרויקט יוצא לדרך בצורתו המוצלחת ביותר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה