שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי בית


שי טופיגן
 
 

 

אגרתם חפצים שונים לצורך הרגשי (וגם הכספי והחסכני) שלכם, אך ישנה בעיה שמקשה עליכם לראות את הדברים ולא מקנה לכם אפשרות לגור בסביבה נוחה, נעימה ומסודרת, מה שגם יכול להזיק לבריאות שלכם בעקבות פסולת שמצטברת מתחת לערמות של החפצים ואולי גם בעלי חיים למיניהם. אתם חושבים לבצע את הפינוי באופן עצמאי, אך כדי שתחשבו שנית -  ישנו צוות שמבצע פינוי בית באופן קפדני ומסור, אשר ייתן לכם את היכולת לגור בסביבה בריאה, נוחה ומטופחת ובכך תוכלו לראות כל פינה ולדעת מה יש ונמצא בבית שלכם. פינוי בית הינו דבר רצוי ואף הכרחי, עבור אנשים שסוררים וחיים תחת כאוס אחד שלהם בבית שלהם. חשוב לציין – שתסכמו את היום והשעה שהצוות אמור להגיע, כדי שלא יהיו אי הבנות ועיכובים מיותרים.

דרך חדשה נפתחת בפניכם

לאחר שצוות פינוי בית מיין, סידר, ניקה את הבית שלכם, והשליך לאתר אשפה מורשה על פי החוק את הפסולת. כעת אתם יכולים להרגיש שנכנסתם לבית חדש ושניתן לעצב אותו מחדש כפי שאתם רוצים, ולבצע שינויים שחשבתם עליהם תקופה ארוכה, אך לא יכולתם לקיים אותם משום שהדירה לא הייתה מסודרת. צוות הפינוי יוכל לצבוע עבורכם את הבית ולשפץ אותו כפי שאתם רוצים, תצטרכו לסכם את הדברים בתחילת הדרך וכשתחתמו על חוזה. במקרה ואתם רוצים להחליף ולקנות ריהוט חדש לחלוטין, לכל הבית, גם אז תצטרכו את צוות הפינוי, אשר יפנה ריהוט כבד וגדול, ואל חשש, אם הציוד גדול מדי ישנה אפשרות להעבירו בעזרת מנוף.

פינוי בית ללא עלות כספית

הרהיטים שלכם נמצאים במצב טוב שניתן להשתמש בהם, וצוות הפינוי אומר לכם על כך – ישנה אפשרות שתיתנו להם את הריהוט שלכם תמורת העבודה שלהם ללא סכום כספי. לפעמים ההחלפה הזו חוסכת בכסף חלקי, אך ישנם מקרים אחרים שבהם לא תצטרכו לשלם כלל משום שהריהוט היה שווה לחלוטין את זמן וביצוע העבודה. בנוסף, אם צוות הפינוי לא מעוניין בריהוט ובפריטים אחרים, תוכלו למכור אותו בחנויות יד שנייה, לחילופין לתרום אותו לאנשים שזקוקים לו.

 

 

 

מאמר זה הופץ בחסות שי פינוי דירה מקצועי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה