שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי בתים


שי טופיגן
 
 

 

רבים מאיתנו המבקשים להשכיר את דירתם, או המבקשים למכור אותה, מגלים, קודם כל, את הצורך החשוב של פינוי בתים. התהליך הכרוך בפינוי, עשוי לעיתים להיות קשה ומסובך.

מהם החפצים המיועדים לפינוי

בשעתפינוי בתים מן החפצים שבתוכם, יש לזכור כי החברה המפנה, תפעל על פי בקשתכם, ותפנה את כל מה שבעל הדירה מבקש, ללא יוצא מן הכלל. מדובר בפינויים של, בין היתר, חפצים שונים, וכן רהיטים כבדי משקל. כמו כן כולל הפינוי גם הוצאת ציוד מהדירה, וכן ארונות קיר וארונות מטבח. ארונות אלה יפונו, כמו כן, מכל מה שבהם. בנוסף לכך מדובר גם בפינוים של מכשירי חשמל וכל דבר אחר.

בקשת המלצות

בבואכם לבחור בחברת פינוי דירה, עליכם, תחילה, לברר אודות החברה עם לקוחות קודמים שלה, אשרכבר עברו את התהליך של פינוי הדירה. זאת, במטרה למנוע, מראש, אי נעימות. הלקוחות הקודמים של חברת הפינוי, יוכלו להמליץ בפניכם על החברה, לכאן או לכאן.

 

חברות לפינוי בתים

קיימות חברות מקצועיות שלפינוי דירה, המספקות שירות יעיל ואף מהיר. החברה מספקת לכם, במקרה זה, את כל השירותים להם אתם זקוקים. כך, שבמקום לפנות למספר בעלי מקצוע, תוכלו לבצע את כל שלבי הפינוי אצל חברה אחת. החברה המבצעת את כל שלבי הפינוי, אף תספק לכם צוותי עבודה מיוחדים, כשכל צוות יבצע תפקיד אחר. צוותים לצביעה, למיון חפצים, לניקיון החצר ואפילו צוות לפינוי הגג מחפצים שונים ומעציצים.

למה יש לשים לב

בשעה שאתם בוחרים בחברה למטרות פינוי הבית, רצוי מאוד לוודא שהציוד שהחברה משתמשת בו הוא, אכן, חדיש ומקצועי. יש להימנע ולהיזהר מהצעות זולות, יתר על המידה, לפינוי הבית. כי, יש לזכור, שהשירות הניתן הוא לא תמיד מקצועי. כמו כן חשוב גם לבקש מהחברה שתתחייב בפניכם, מראש, בנוגע למשך הזמן בו יימשך הפינוי, וכי יתחייבו בפניכם, מראש, גם בעניין שאר שלבי הפינוי.

פינוי פסולת על פי החוק

לפי החוק במקרה של פינוי בתים, יש לוודא כי הפינוי של הפסולת וכן החפצים שפונו על ידי החברה, אכן יתבצעו על פי החוק. יש להיזהר מהשלכת חומרים מסוכנים. השלכת הפסולת תהיה רק לתוך כלים או למקום המיועד לכך, על פי החוק, להשלכת פסולת זו.

בתחילת תהליך הפינוי, מומלץ שבעל הדירה יפנה מהבית את כל החפצים שיש לו צורך בהם. כאשר יעלה הצורך לפינויים וסילוקם של חפצים אלו, ששוב אין לכם צורך בהם, צרו קשר טלפוני עם החברה, אשר תפנה אותם מדירתכם במחיר סביר.   

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה