שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי בתים בכפר סבא – ברוכים הבאים לעידן הבא


שי טופיגן
 
 

 

מי שברשותו נכס בכפר סבא יודע זה מכבר כי שמירה על הנכס במצב טוב למשך שנים רבות מצריך תחזוקה תמידית ושימוש זהיר בנכס עצמו. בין אם לפני חופשה או מעבר דירה, בין אם מדובר בנכס שהועבר אלינו מירושה, הרי שפינוי תכולת הנכס מחייבת זהירות מרבית. כיום, במקום שניאלץ אנו לעשות את המלאכה, מוענקים שירותי פינוי בתים בכפר סבא ובאזור כולו, המקלים על בעלי הנכסים עצמם והופכים את התהליך כולו לקל ונח.

ניסיון ומקצועיות

החברות המעניקות שירותי פינוי בתים בכפר סבא מנוסות ומיומנות בפינוי החפצים שונים תוך עבודה מסודרת ומאורגנת, בזמן קצר ובנוחות מירבית. יחד עם זאת, חשוב לוודא כי נציג מטעם החברה המבצעת פינוי בתים בכפר סבא יגיע לראות את הדירה המיועדת לפינוי ויעריך את היקף העבודה על הזמן הנדרש לביצועה, כמו גם מספר העובדים המתבקש, מספר ארגזים ושקים וסוגי רכבי השינוע הדרושים. רק לאחר שיראה הנציג את הדירה, יוכל לתת הצעת מחיר המבוססת על נתונים ריאליים. חברה שאינה מוכנה לשלוח נציג מטעמה לצורך אומדן היקף העבודה מעידה על חוסר אחריות ורצוי להימנע מקבלת שירותיה.

כמו כן, ראוי לערוך הסכם כתוב עם החברה המבצעת פינוי בתים בכפר סבא והאזור, כדי להימנע מכל אפשרות של הפקעת מחירים או מתן שירות לא אחראי, איחורים וביטולים וכיו"ב. חשוב להוסיף להסכם סעיף המציין את המחיר הסופי של השירות, כאשר כל תוספת למחיר, עליה להיות מוגדרת מראש על ידי החברה המבצעת.

השוואת מחירים

כדאי מאד לערוך השוואת מחירים קצרה בין החברות השונות המעניקות שירותי פינוי בתים בכפר סבא והאזור כדי להבטיח קבלה של הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר. בין החברות השונות, נוכל למצוא שירותי פינוי בתים בכפר סבא הניתנים חינם אין כסף תמורת מסירת החפצים הנותרים בבית. אלו נמכרים במחירים סמליים כתרומה לחברה ומהווים ערך מוסף לבעלי הנכסים שבאו לתת ובסופו של עניין תרמו רבות לקהילה.

לא רק זאת, כי אם צמצום של האשפה הלא אורגנית המצטברת הינה תוצאה נוספת של שימוש בשירותיהן של חברות הפינוי המעבירות את החפצים לשימוש חוזר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה