שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי בתים בכרכור – כשהתמורה גדולה מהתרומה


שי טופיגן
 
 

 

אין ספק כי שינויים מרחיקי לכת בתרבות הצריכה המערבית, ועימם שינויים בתפיסה הרווחת, במקביל לעלייה משמעותית במודעות לצורך בשמירה על אנרגיות מתכלות וכן בחסכון בהוצאות שונות ובשימוש במשאבים קיימים, הביאו עימם שירותים מקיפים בעלי יתרונות אדירים למקבלי השירות מחד, לנותניו מאידך, ולקידום עקרונות אקולוגיים בנוסף ומבלי לפגוע באף אחד מהצדדים השונים.

שירותים בעלי מגוון יתרונות

כתוצאה מהחשיבה הפרודוקטיבית- יצרנית – תועלתנית, אנו זוכים לראות יותר ויותר עסקים המשלבים שירות או מוצר מכמה תחומים. שירותי פינוי בתים בכרכור ובאזור הצפון בכלל הם דוגמא אחת לחשיבה הגלובאלית המשלבת אינטרסים ודאגה למגוון צרכים. שירותי פינוי בתים בכרכור מציעים לבעלי נכסים המעוניינים להיפטר מציוד הקיים בביתם, ליהנות משירות של פינוי הדירה ללא כל תשלום. אם לא די בכך, חברות אלו מעמידות לרשות לקוחותיהן שירותי ניקיון הדירה והובלת תכולתה.

החפצים שאמורים היו להיות מושלכים לאשפה, מועברים לאוכלוסיות הזקוקות להם ובכך מהווים תרומה חברתית בעלת ערך עילאי, במיוחד בתקופה בה עלות המחייה הולכת ומתייקרת ובתי אב רבים מוצאים עצמם 'בין הכסאות'. רהיטים אחרים נמכרים במחירים סמליים לעמותות וארגונים שונים. המטרה הנוספת המושגת באמצעות תרומת הרהיטים על ידי החברות המבצעות פינוי בתים בכרכור הינה צמצום כמות האשפה הלא אורגנית המצטברת בעולם ואינה מתכלה.

רווח נקי לכולם

אין ספק כי החשיבה התועלתנית מכתיבה דפוסי פעולה אינספור במגוון רחב של תחומים וניכר בה המאמץ להציע שירות יעיל ואיכותי, הדרוש באמת לצורכיו, במחירים הוגנים ותוך מתן מענה כולל. יחד עם זאת, ישנן חברות המציעות שירותי פינוי בתים בכרכור הגובות תשלום מלא על השירות, ומבלי להשתמש בחפצים הנותרים בדירה.

במקרים אלו חשוב לברר את המחיר מראש ואפילו לערוך השוואה בין מספר חברות המעניקות את השירות. זאת, כדי לקבל תמונה כללית של טווח המחירים הרצוי ולהבטיח את הצעת המחיר המשתלמת ביותר. חשוב מאד לא לסגור עם חברה דרך הטלפון, אלא לבקש את הגעתו של נציג שיוכל להעריך את היקף העבודה, על הזמן הדרוש לה ומספר העובדים, על סוג רכבי השינוע הדרושים וכן מספר הארגזים ו/ או השקים הנדרשים לפינוי. הגעה של נציג לבית תאפשר מתן הצעת מחיר המבוססת על נתונים ריאליים ותעיד על רצינותה של החברה המבצעת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה