שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירה ביבנה


שי טופיגן
 
 

 

השכנים כבר לא ידעו מה לעשות. דיירים כאלה מהגיהינום הם לא ציפו לקבל. בדרך כלל בעל הבית היה זהיר מאד בבחירת דייריו מתוך התחשבות בשכניו ועד היום באמת שלא היו בעיות אבל הפעם זה היה בלתי אפשרי. מעבר למפגעי הרעש האינסופיים של מוסיקה בקולי קולות בכל שעות היום והלילה, הצחנה שעלתה תדיר מתוך הדירה שכנראה לא נוקתה מאז נכנס אליה והטינופת שהשאיר אחריו בחדר הכניסה ובשטחים הציבוריים כמו הגינה המשותפת והחנייה, הוא פשוט היה טיפוס מפחיד ולא צפוי. וועד בית הוא לא שילם מעולם וכל נסיון לשוחח עמו, מ"שלום" במדרגות ועד בקשות להנמיך נענו בנהימות רגוזות.

דירה מוזנחת

לאחר מאמצים רבים והתייעצויות עם עורך דין, הצליח בעל הבית להשתחרר מעול הדייר. השכנים נשמו לרווחה. רחמיהם היו נתונים לבעל הבית שכמעט חטף התקף לב כשפתח את דלת הדירה בעזרת המפתח שלו, רגע לפני שהתכוון להחליף מנעולים. באמצע הסלון חסרו בלטות ונידמה היה שהדייר פשוט נהג להדליק מדורה במעגל שיצר שם. אשפה והפרשות היו בכל פינה, גם בתיקרה, על ידיות הדלתות ועל הקירות. הכלים הסניטרים היו מנותצים ומים זרמו בזרזיף קבוע ועיקש לאורך החרסינות המעטות שעוד נותרו שלמות.

לא היה טעם לנסות להתמודד עם זה לבד

לא היתה שום אפשרות להתמודד עם הנזק הזה לבד. שום שיפוצניק לא הסכים להכנס עד שהדירה תעבור ניקוי ופינוי. אחד מאותם אנשי מקצוע אליו התקשר בעל הבית המיואש להתייעצות נתן לו מספר טלפון של חברת פינוי דירה ביבנה. לדבריו עבד עמם בעבר וזה היה נסיון מוצלח מאד. לא היה לו מה להפסיד. נציג מחברת פינוי דירה ביבנה הגיע אל הדירה עוד באותו היום ובלי לעשות עניין גדול הסביר את תהליך העבודה ונתן הצעת מחיר. חמש דקות אחרי זה הם כבר חתמו על הסכם. למחרת, צוות של חברת פינוי דירה ביבנה התייצבו מצויידים בכל הציוד הנחוץ לשם הוצאת הבלטות, החרסינות, סגירת ברז המים, פירוק דלתות החדרים, ארונות המטבח ואת כל מה שאפשר היה להוציא. הדירה חזרה לעצמה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה