שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירה בירושלים


שי טופיגן
 
 

 

פינוי דירה, הינו תהליך בו אנשים מקצועיים מפנים דירה/ משרד מכל התכולה, וברוב הפעמים אף מנקים את הנכס. ירושלים, עיר הבירה, הינה עיר בעלת מאפיינים מיוחדים, אשר כדאי להתחשב בהם כאשר מבצעים פינוי דירה בעיר. למשל, ירושלים הינה עיר בה חלק מהרחובות הינם מפותלים, צרים ונמצאים בעליה/ירידה חדה. לכן, נהגי משאיות הפינוי נתקלים לא פעם בבעיה כיצד להגיע לרחוב מסוים והיכן לחנות.

פינוי דירה בירושלים – היערכות מראש

בנוסף, פינוי דירה בירושלים, עשוי להוות אתגר כאשר מדובר ברחובות הנמצאים בשכונות בעלות אופי חברתי ודתי מסוים. ייתכן ובשעות מסוימות מתנהלות תפילות הן בבתי כנסת, הן בכנסיות והן במסגדים. לכן, כאשר מתאמים פינוי דירה בירושלים, כדאי לקחת בחשבון פרט זה ולנסות להתחשב על מנת לא לפגוע באיש. כמו כן, ייתכן ובאזור מסוים ירחש הרחוב אנשים אשר סיימו תפילה, ותיווצר בעיה לנהגי המשאיות לפלס דרכם.

מזג האוויר אף הוא הינו גורם בבחירת מועד פינוי דירות בירושלים. לעיתים גשום וקר, ולעיתים אף יורד שלג דבר המקשה על תנועה כלשהי בכלל. גם לרוחות חזקות יש לשים לב, שכן אז קשה העבודה עבור המפנים. לעומת זאת, כאשר חמים ונעים, אין עיר נעימה יותר מירושלים לבצע פינוי דירות.

מידע חשוב על פינוי דירה בירושלים

מבחינת חוקי העזר העירוניים, חשוב לדעת, כאשר מבצעים פינוי דירה בירושלים, באילו שעות ניתן להרעיש, היכן יכולות לחנות משאיות פינוי, היכן ניתן לזרוק אשפה אשר נוצרת עם הפינוי והניקיון וכד'. בכל הפרטים האלה כדאי להתעדכן לפני מועד ביצוע הפינוי, על מנת שלא לעבור על החוקים, ובטח שלא להזיק לאיש. בנוסף, כדאי להתעדכן בחוקי העזר העירוניים, אשר לעיתים שונים בין שכונה לשכונה. לכן, אם בנוסף לפינוי יתבצע גם מעבר לשכונה אחרת, יש לבדוק את חוקי העזר גם בשכונה הנוספת.

בסופו של דבר, על מנת לבחור מפנים מקצועיים, כדאי לערוך "סקר שווקים". כלומר, לבדוק בין החברות השונות, לבקש הצעות מחירים, לבקש המלצות מפה לאוזן על חברה כזו או אחרת לפני שלוקחים החלטה סופית. כי על אמינות, מקצועיות ויושר לא מתפשרים. שווה לחפש את הטוב ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה