שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירה בירושלים ובכלל


שי טופיגן
 
 

 

פינוי דירה בירושלים עשוי לפעמים להיות הרבה יותר מזה. פינוי דירה בירושלים עשוי להיות פינוי כל מבנה גם אם הוא לא משמש למגורים. יש חברות פינוי דירה לירושלים שמוכנות לבצע כל עבודת פינוי. לעיתים תמורת תשלום הנקבע בעקבות המאמץ הנידרש ולעיתים התשלום הוא בעצם הציוד והרכוש שבתוך המבנה. אותן חברות מתפרנסות ממכירת הציוד המגוון, מרהיטים, בגדים, ספרים, חפצי נוי וכלי מטבח, תמונות, שטיחים, אוספים מגוונים שלנו יראו מוזרים אך בעולם של הכפר הגלובלי יהיה לו דורש, מישהו בעל עניין דומה. לא סתם אמרו כבר שזבל של אחד הוא הזהב של האחר. ואם מדובר בציוד שאין לכם צורך ואין סיכוי שתנסו למכור אותו זאת עסקה טובה.

פינוי מבנים

כאמור, חברת פינוי עשויה לפנות לא רק דירות מגורים אלא לעיתים מבנים המשמשים לצרכים מגוונים. מבנים המסוכנים לציבור בגלל יסודות רעועים, העומדים בפני התמוטטות או הריסה מכוונים, מבנים שעשויים חומרים מסוכנים שפעם נחשבו לתקניים ועכשיו כבר לא. פעם, לדוגמא, נהגו לשכן מבני ציבור, חינוך ודת בצריפים, אותם נהגו לשאת בשלמותם על גבי משאיות ענק. מחזה שבו עגורן עצום מימדים מרים צריף כזה כאילו היה בית בובות ומנחית אותו ישר לשטח החשוף המצפה, היה מחזה מדהים ונפוץ. סביבם נסללו שבילי גישה מאספלט, רחבות רוצפו, גינות נשתלו. עם השנים והגילויים לסכנות הטמונות בשימוש באסבסט בבנייה הבינו שהצריפים הללו מסוכנים לבריאות והפסיקו להשתמש בהם.

חומרים מסוכנים

סיבי האסבסט משתחררים מהמשטח הבנוי וחודרים לריאות דרך דרכי הנשימה ויוצרים מחלות נשימה מסוכנות. אחרי מדידות של אחוזי האסבסט במבנים השונים ברחבי הארץ, נישלחו צוותי עובדים כדי לרוקן אותם מריהוט וציוד. הצריפים נאספו כמו בהילוך חוזר או בהילוך אחורי בעזרת עגורן ענק שהפעם בא והעמיס אותו חזרה על משטח של משאית עצומת מימדים לארץ לא נודעת. צריפים כאלה היו גם בשימוש שוטף של הצבא ותנועות נוער , הם היו מחזה נפוץ ומקובל. גם משאיות שמובילות אותם בדרכים הראשיות היו מחזה מוכר בנוף של פעם. מין גירסת ענקים לבית על גלגלים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה