שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירה בתל אביב – מאיפה מתחילים?


אושר

קופירייטינג

 
 

דברים שיש לבדוק לפני שמגיעים לפנות דירה

 

ראשית כל , תל אביב ידועה בבעייתיות שלה מבחינת כבישים צרים , מחסור בחנייה וכד', לכן כאשר יש לבצע פינוי דירה בתל אביב חשוב מאוד קודם כל לברר היכן ממוקם האזור והאם יש נגישות אליו. לא נעים להגיע לבצע פינוי דירה בתל אביב ולגלות שהמשאית בכלל לא מצליחה להיכנס לרחוב. לכן יש לשים דגש על נושא זה ובמידת הצורך להיערך עם רכב שיאפשר גם להכיל את תכולת הדירה וגם לעבור ברחוב ללא קושי. בנוסף יש לבדוק את נושא החנייה, יש לדאוג שבמידה ובאים לבצע פינוי דירה בתל אביב בדירה שאין בה חנייה מסודרת, לתאם מול הלקוח שיאפשר לחברת הפינוי מקום חנייה מתחת לדירה על מנת שיוכלו לבצע את הפינוי ביתר קלות.

בעיה שנייה אשר יכולה להקשות על פינוי דירה בתל אביב , זה שהבניינים שם מאוד ישנים ולרוב אינם מאפשרים מעבר במסדרונות הבניין , החלל של הבניין נורא צר ואינו מאפשר מעבר עם ריהוט וציוד בגדלים שונים. לכן גם במקרה זה חשוב לברר  לפני האם ניתן לבצע את הפינוי דרך המדרגות או שנאלץ להוריד את כל התכולה עם מנוף דרך החלון . יש לברר לפני שמבצעים פינוי דירה בתל אביב ולהיערך בהתאם עם ציוד מתאים

עוד בעיה שקיימת בביצוע פינוי דירה בתל אביב היא שבעיר שמים דגש על ריקון פסולת , ולא מעט דוחות ניתנים לאנשים אשר משאירים פסולת באזור מגורים. פינוי הדירה חייב להיעשות בשיתוף של מספר אנשים על מנת לא להשאיר את הפסולת ברחוב בזמן שמפנים. חייב שיהיה מי שיפנה את הפסולת  לאחר הפינוי אחרת יינתן קנס .

בנוסף רוב הדירות בתל אביב אלו הם דירות צפופות או דירות מחולקות שמושכרות לצעירים לכן פינוי דירה בתל אביב מקשה על החברה כאשר אנחנו מדברים על פינוי דירה בתל אביב.

יש להפעיל מחשבה ותיאום בין העובדים על מנת שיתאפשר לפנות רהיטים בצורה יעילה ולא להיתקע איתם בדרך במסדרון בגלל שהם לא עוברים דרכו. חשוב להפעיל שיקול דעת על מנת לזרז את הפינוי ולא להתאמץ לשווא.בהצלחה!

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה