שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירה לעוזבים לחו"ל


שי טופיגן
 
 

 

אם חתמתם על חוזה עבודה חדש, אשר מצריך את עזיבתכם את הארץ, קרוב לודאי שיש לכם הרבה דברים להתעסק איתם. צריך לדאוג להרבה מאוד אישות, ויזות וכרטיסי טיסה, וכמובן, אם מדובר על עבודה שעתידה להתמשך שנים רבות, הרי שיש להחליט מה בדיוק אתם רוצים לעשות עם הבית שלכם בישראל. רוב האנשים מחליטים להשכיר את הדירה שלכם לאנשים זרים, ולשם כך עליהם לסדר אותה ולארגן אותה. טבעי הדבר שכל מי שעוזב מדינה ועובר למדינה אחרת ינסה לקחת איתו כמה שיותר ציוד, אך בפועל, לא תמיד אפשר. בדיוק במקרים כאלה, שבהם אתם צריכים לעזוב את דירתכם הנוכחית ולפנות אותה מכל חפץ, תוכלו ליצור קשר עם חברת פינוי דירה, אשר תגיע ותעשה במקומכם את העבודה.

איפה וכמה

חברות אשר נותנות שירות של פינוי דירה נוהגות להציע את השירות הזה בכל רחבי הארץ. ממש לא משנה אם הדירה שלכם נמצאת בדימונה או ברמת הגולן, העיקר שתצרו קשר מראש עם חברת הפינוי, והיא כבר תדאג לשלוח אליכם את אנשי המקצוע שלה. מבחינת עלויות, ניתן לומר כי ישנן אופציות לא מעטות, כיוון שיש חברות שכלל לא גובות כסף, ואחרות שמרשות לעצמן לבקש סכומים גובים עבור פינוי דירה. מובן שהחברות שלא גובות כסף עבור הפינוי, למעשה משאירות אצלן את הציוד שהוציאו מדירתכם, והרווח שלהן הוא על ידי מכירת הציוד. לעומת זאת, חברות אשר דורשות תשלום עבור פינוי דירה הן לרוב חברות שיעניקו לכם שירות קצת יותר מעמיק מאשר רק פינוי הדירה, כלומר, ניקיון וארגון מחדש של הדירה.

למה לפנות לעזרה מקצועית

רוב האנשים, כאשר הם שומעים בפעם הראשונה על אופציה של פינוי דירה על ידי כוח מקצועי, צוחקים ואומרים שאין להם צורך בכך. בפועל הדברים מעט שונים, כי צוות של פינוי דירות יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כאבי גב ושעות ארוכות של עבודה. צוות מקצועי יכול לבצע בשלוש שעות מה שלכם היה לוקח שלושה שבועות, כך שגם אם מדובר על הוצאה כלכלית, היא שווה מאוד את ההשקעה.

 

 

 מאמר זה הופץ בחסות שי פינוי דירה מקצועי.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה