שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירה מספרים


שי טופיגן
 
 

 

פינוי דירה מספרים הוא מצד אחד דבר יחסית פשוט מבחינה טכנית אך מאידך יכול להיות מורכבת מבחינת היבטים אחרים הכרוכים בו. פינוי דירות מספרים על פניו כולל פשוט את אריזת כל הספרים, שבדרך כלל גם כך מרוכזים ביחד, בארגזים והעברתם אל מחוץ לדירה. אך התמונה נהיית מסובכת יותר כאשר אנחנו צריכים להחליט אילו ספרים לפנות ואילו לא, או אילו ספרים לשמור ואילו לא. בנוסף, כאשר אנחנו רוצים לפנות דירה מספרים אנו גם לעיתים נתקלים בשאלה של לאן לפנות אותם.

 

פינוי ספרים מדירה

עם הספר, כפי ששמו מרמז, הוא עם שאוהב ספרים ואכן דירות רבות בישראל מתהדרות בספריות מכובדות בנות מאות ולעיתים אף אלפי כותרים. כאשר אנחנו רוצים לבצע פינוי דירה ספרים הם לעיתים קרובות אחד הפריטים שתופסים את מירב הנפח של הרכוש המפונה. לכן, באופן טבעי, חלק גדול מהטרחה הכרוכה בפינוי דירות נוגעת לתחום הספרים. מצד אחד ספרים הם משהו שקל לארוז ולהעביר, אך מאידך המשמעות שלהם בעבורנו הופכת את המשימה למעט יותר מורכבת מכפי שנדמה בתחילה.

 

פינוי ספרים לדירה חדשה

כאשר אנחנו מבצעים פינוי דירה לשם מעבר לדירה חדשה עלינו לבחור אילו ספרים ימשיכו איתנו ואילו יוותרו מאחור. התשובה האינטואיטיבית של מרבית האנשים היא כי ברצונם לקחת את כל הספרים שלהם עימם וכי אינם רוצים לוותר על אף ספר. אולם לעיתים אנחנו לא יכולים לקחת איתנו את כל הספרים, כמו למשל במקרה בו אנחנו עוברים לדירה קטנה יותר. או אז עלינו לעבור את התהליך המייסר של מיון הספרים וההחלטה איזה ספר ימשיך ללוות אותנו, ועל איזה ספר אנחנו מוותרים.

 

פינוי ספרים למסירה

במסגרת של פינוי דירות מספרים אנו לעיתים מוצאים את עצמנו עם מלאי גדול של ספרים שאין לנו רצון או צורך לשמור. אחד האופציות העומדות בפנינו במקרה כזה היא מסירת הספרים לשימושם של אנשים אחרים. ספריות רבות מקבלות אליהן בשמחה ספרים שהוצאו במסגרת פינוי דירה ואין להם עוד שימוש. לעיתים קרובות גורמים כאלו יהיו מוכנים להגיע בעצמם אליכם, למיין את הספרים, לארוז אותם ולקחת אותם למקומם החדש ללא כל טרחה או צורך בתשלום מצידכם.

 

פינוי ספרים למכירה

אופציה אחרת העומדת לפנינו כאשר אנו מבצעים פינוי דירות מספרים היא למכור את כל הספרים שאיננו רוצים או צריכים. חנויות לממכר ספרי יד שנייה קונים במקרים רבים ספריות שלמות ועזבונות של ספרים וזו אופציה שכדאי לשקול במידה ויש לכם ספרים רבים ובייחוד ספרים בעלי ערך. 

 

 

 

מאמר זה הופץ בחסות שי פינוי דירה מקצועי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה