שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירה של שכן אספן כפייתי


שי טופיגן
 
 

 

אם השכן שגר מעליכם הוא אספן כפייתי, אתם לא חייבים להמשיך לסבול את זה, ואתם יכולים להיות אלה שמחליטים לשנות את המצב. כל מי שיש לו שכן שהוא אספן כפייתי יודע שזה ממש לא תענוג לחיות ליד אדם כזה, כי אדם שהוא אספן כפייתי ממלא את הדירה שלו בזבל. יש אספנים שאוספים מכשירי חשמל ישנים, ויש כאלה שפשוט אוספים זבל לדירות שלהם, כך שברור מאוד מדוע דירות כאלה מפריעות לשכנים. מדובר על דירות מצחינות במיוחד, ולכן צריך לטפל בהן ובשלב מסוים, לרוב, אדם חיצוני צריך להתערב עניין. אתם, בתורה השכנים של האספן, יכולים להיות אותו גורם חיצוני שמתערב בדברים, ואתם יכולים להזמין שירות של פינוי דירה עבור אותו שכן שהוא אספן כפייתי.

מה עושים המפנים

שירות של פינוי דירה של אספן כפייתי הוא שירות שכולל את צחצוח דירה האספן. הכוונה היא, שהצוות המקצועי יכול להגיע לדירה של השכן שלכם, כאשר אנשי הצוות לבושים בחליפות הגנה, וכך הם מתחילים את תהליך הפינוי. את כל תכולת הדירה, בין אם זה בגדים, קרעי עיתונים, זבל או כל דבר אחר, הצוות המקצועי יעלה על משאיות שונות. משם המשאיות ישימו פעמיהם לעבר אתר הפסולת הכי קרוב, ומאוחר יותר, אנשי הצוות של פינוי דירה יחזרו אל דירת השכן שלכם, כי כאשר מדובר על פינוי דירתו של אספן, לא די בפינוי תכולתה דירה.

ניקיון מאסיבי

אנשי הצוות יחזרו לדירה ויתחילו לנקות אותה, כי דירה של אספן כפייתי חייבת ניקיון רציני ביותר. אי אפשר לא לנקות דירה כזו ברצינות אם באמת רוצים להמשיך לגור בה מאוחר יותר. את הניקיון, שהוא למעשה חיטוי של ממש, עושים אנשי הצוות בעזרת חומרים חזקים במיוחד, על מנת שאפשר יהיה להעלים את כל מה שקרה באותה דירה במשך שנים ארוכות. אחר כך אנשי הצוות יצבעו את קירות הדירה וגם יוכלו לעשות תיקונים קטנים של משקופים או דלתות שבורות. אחרי כל המבצע הזה, הדירה של השכן האספן הכפייתי שלכם תראה ממש כמו דירה חדשה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה