שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירה- איך לא חשבו על זה קודם


שי טופיגן
 
 

 

פתאום מגיע מכתב רשום ובו הודעה מעורך דין. מיד אתם נילחצים וחושבים על הגרוע מכל, מה כבר עשיתם, במה כבר הסתבכתם. ביד רועדת אתם פותחים את המעטפה החומה כדי לגלות שקיבלתם ירושה(ככה זה לפחות קורה תמיד בסרטים.). איזו דודה רחוקה וערירית שהשאירה דירה לקרובי משפחתה היחידים, כלומר- אתם. שלושה חדרים במיקום נחמד, רחוב צדדי ושקט. קומה רביעית, בלי מעלית. ומאחר והדודה שהתה בבית אבות בשנים האחרונות ולא היה מי שיטפל בבית, הוא סגור כבר כמה שנים ואיש לא יודע מה ימצא בפנים. פעם אחת התפוצץ לשכנים צינור והם באמת תיקנו אותו אבל חוץ מלהוציא את השטיח בסלון בהוראתה של הדודה שאז עוד תיפקדה והיתה עירנית, לא נעשה בה דבר.

מתנת חינם

בשקט שמשתרר אתם מחכים לשמוע מישהו שיתנדב ללכת לבדוק את מצב הנכס אבל מבינים שמעכשיו- זאת אחריות שלכם, היורשים הרשמיים. מה כבר יכול להיות, תמיד צריך לחשוב חיובי ולא לשכוח להודות על המזל הטוב. אתם מגיעים, מסובבים את המפתח שדורש קצת הפעלת לחץ, בכל אופן שנים בלי שימוש. הדלת חורקת קלות ואתם מספיקים לראות את הפוטנציאל המדהים של הדירה, לפני שריח הטחב והעובש מכים בכם. אין סיכוי שהדירה ראויה למגורי אדם במצב כזה. אין סיכוי שמותר בכלל להיכנס ולנשום את נבגי הטחב המסוכנים האלה, שחודרים במהירות לריאות בלי ציוד הגנה מתאים.  

טוב לדעת

אבל הדירה הספיקה להשאיר עליכם את רישומה, להרף עין ממש ראיתם את עצמכם גרים בה, במקום הדירונת המתפרקת ששותה שלושת רבעי משכורת בשכירות מטורפת מדי חודש. שכן נחמד שומע אתכם בחדר המדרגות ויוצא אליכם להשתתף בצערכם על מות הדודה. באותה הזדמנות הוא מציע לכם לפנות לשרות מצויין, שרות של פינוי דירה. פינוי דירה? אתם שואלים בפליאה. יש דברים כאלה? כן, הבן שלי המליץ. יש חברה שמתמחה במקרים של פינוי דירה כמו זה, הוא משתף אתכם. לחברה יש ציוד מיוחד של פינוי דירה והשרות כולל פינוי דירה, חיטוי, ואפילו סיוד. מחזירים אותה כמו חדשה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה