שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירות וירושות


שי טופיגן
 
 

 

מדי שנה, דירות רבות עוברות בירושה. במקרים רבים, הדירות עמוסות לעייפה בחפצים של הנפטר שנאגרו במהלך השנים, והמיון והפירוק של התכולה דורשים זמן ומשאבים רבים. חברות רבות המציעות שירותי פינוי דירות, עשויות לסייע ליורשי הדירות שמתקשים או ששרויים באבל כבד, לבצע את משימת המיון, אריזה, ניקיון ופינוי תכולת הדירה. שירותי פינוי דירות שהועברו בירושה, הינם מורכבים יותר מאשר פינוי דירה שננטשה או דירה השייכת לאגרנים כפייתיים. פינוי דירה שהועברה בירושה דורש רגישות גבוהה, הקשבה והתאמת השירות ליורש הדירה.

פינוי דירה שהועברה בירושה – חשיבות התאמת השירות ללקוח.

פינוי דירותאשר עברו ליורשים הינה משימה שאין להקל בה ראש. ישנה חשיבות מיוחדת להתאמת ציפיות מול הלקוח, שימת לב מיוחדת לבקשותיו, למה שאמור להישאר בדירה, האם יבקש למיין את המסמכים האישיים בעצמו, או שיבקש שירותי מיון שימיינו עבורו את הניירת והחפצים, האם יבקש לתת דגש לשמירה על אלבומים משפחתיים, או תצלומים, וכן מה הוא מבקש לעשות עם החפצים השמישים, האם תרומה או להשליך לפח, והאם הוא מבקש לזרוק לאשפה את כל החפצים הלא שמישים באופן גורף, או מבקש למיינם.

פינוי דירות ירושה – החלטה פרטנית על כל רהיט או החלטה גורפת לכלל הרהיטים.

יורשים מסוימים יעדיפו להחליט החלטות גורפות לגבי כלל הציוד הנמצא בדירה, שאינו כולל חפצים אישיים, אלא מתייחס לריהוט בלבד. חברה המציעה שירותי פינוי דירות, תדע שלא להורות לעובדיה להשליך רהיטים, ויהיה מצבם הפיזי ככל שיהיה, מכיוון שייתכן ויש להם ערך סנטימנטאלי בעיני היורש, וירצה לשמור אותם. עוד ניתן לראות בתהליך פינוי דירה שעברה בירושה, יורשים מסוימים שאינם רוצים לשמור למזכרת דבר, ומורים על השלכת או מסירת כלל התכולה באופן גורף.


ישנה חשיבות יתרה גם למטרת פינוי דירה שהועברה בירושה. יורשים מסוימים מבקשים לפנות את הנכס למטרת שיפוצים, ואז, יהיה הפינוי נרחב יותר ויכלול לא רק את הרהיטים, אלא גם את ארונות הקיר ואת ארונות המטבח, או לחילופין, פינוי למטרת מכירה, שלא יכלול את הריסת ארונות המטבח או ארונות הקיר הקבועים בדירה, כמובן, בהתאמה להוראות הלקוח.

 

 

 

 מאמר זה הופץ בחסות שי פינוי דירה מקצועי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה