שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירות לצורך שיפוץ


שי טופיגן
 
 

 

לעתים קרובות בחיים, אנשים מעוניינים לשפץ את בתיהם. לצבוע איזה קיר בצבע מיוחד, להוסיף עוד מעקה מעוצב, להתקין מזגן מרכזי בבית וכו'. אך כאשר אנו מעוניינים לבצע שיפוץ נרחב ומשמעותי בדירתנו, הכולל למשל – הוספת עוד חדר לבית או שינוי צורת הבית כולה, שבירת קירות וסגירת מרפסות, ישנו צורך לבצע פינוי דירות לצורך שיפוצים. פינוי דירות נעשה על מנת למנוע נזק שיגרם לחפצים ולרהיטים הנמצאים בבית או בקרבת האיזור בבית אותו אנו מעוניינים לשפץ. ארונות, שולחנות, שידות, ספריות, מיטות ועוד חפצים ורהיטים רבים, עלולים להנזק בעת שיפוצים. אם בעקבות נפילת אבנים וחומרי בניה עליהם, צבע, מכות שיקבלו מכלי עבודה שונים ועוד. פינוי זה נועד גם להקל על תנועת השיפוצניקים בבית, שלא יתקלו ברהיטים ותופרע עבודתם.

איפה מאחסנים את הדברים?

פינוי דירות לצורך שיפוצים הוא עניין מורכב. הרי אין דירה חדשה אליה עוברים וניתן פשוט להעביר לשם את החפצים והרהיטים לאחר פינויים. פתרון אפשרי אחד הוא להשתמש בשירותי חברה המספקת פתרונות אחסון לחפצים ורהיטים, באמצעות מכולות או מחסנים. ישנן חברות רבות כאלה ועליכם לברר איזו חברה תתאים לכם ביותר, מבחינת הרהיטים אותם אתם מעוניינים לאחסן. בין אם כמות הרהיטים, הסוג שלהם או אפילו הטמפרטורה בה הם יאוחסנו. חברות אלו מתמחות בפתרונות אחסון וטיפול בחפצים המאוחסנים זמן רב, ויודעות להבטיח שמירה עליהם מחלודה, אבק, בלאי ושאר מיני מזיקים.

איך עושים את זה?

בדיוק כמו מעבר דירה, פינוי דירות מצריך את אריזתם ואת הובלתם של החפצים הנמצאים בבית. ניתן לבצע את האריזה בצורה עצמאית או על ידי חברה המתמחה בתחום זה. ההעמסה וההובלה הן כבר עניין אחר, מומלץ מאוד שיתבצעו על ידי אנשי מקצוע מיומנים אשר מורגלים בהעמסה והנעת חפצים ורהיטים – כבדים, שבירים, מסורבלים וכו'. לאחר סיום ההעמסה ופינוי הדירה, החפצים יועברו באמצעות משאית אל חברת האיחסון בה בחרתם ויאוחסנו שם בתנאים אותם ביקשתם. לאחר תום השיפוץ הגדול ניתן יהיה לשכור את אותה חברה או אחרת, על מנת להוביל את חפציכם חזרה אל ביתכם המשופץ והמדוגם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה