שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירות שבעליהן שוהים בחול


שי טופיגן
 
 

 

לאנשים רבים שחיים בחו"ל יש דירה בארץ, והם משכירים אותה או שהיא עומדת סגורה. מתישהו, בנסיבות מסוימות מתעורר הצורך לבצע פינוי דירה מסיבה שהבעלים החליט למכור אותה, להשכיר אותה או אולי לחזור ארצה ולגור בה. מכל מקום, זה מקרה קלאסי של צורך בשירות פינוי דירות, משום שסביר להניח שלאיש מבני המשפחה לא יהיה פנאי להתמסר לפרויקט מורכב שכזה. בעידן האינטרנט קל ליצור קשר רצוף עם בעלי הדירה ולהבין במדויק את הנחיותיהם, לחתום אתם על הסכם ואף לבצע הסדרי תשלום.

בכל זאת דרוש איש קשר

אכן דרוש איש קשר בין הלקוח השוהה בחו"ל לבין חברת פינוי דירות, ולו בשביל לקבל מפתח, אבל בהחלט גם לשם השגחה מקרוב על הנעשה. עדיין, דין השגחה אינו כדין פינוי דירה עצמי. גם לנו חשובה נוכחותו של איש קשר, משום שבמהלך משימה מורכבת שכזו מתעוררות שאלות ויש לקבל החלטות מידיות ויותר קל להתייעץ עם איש קשר שנמצא בארץ מאשר עם בעלי הדירה שנמצאים בחו"ל. עם כל זאת, החלטות משמעותיות תתקבלנה אך ורק בהתייעצות עם בעל הנכס – טלפונית או ע"י מייל.

איך ניגשים למלאכה?

לאחר קבלת הנחיות מדויקות מבעל הדירה, אנו מתחילים כרגיל במיון תכולת הדירה. משליכים לאשפה את הפסולת והחפצים המיותרים, למעט אם הוחלט לתרום אותם או למכור. חפצים שנתבקשנו לשמור אנו מנקים אורזים ומפנים לאן שהוחלט, וכשהדירה ריקה לגמרי אנו מבצעים ניקיון יסודי, חיטוי וצביעה ומביאים אותה למצב שיהיה אפשרי למכור או להשכיר אותה כמתוכנן.

שמועה שעוברת כאש בשדה קוצים

מניסיון למדנו, ש- פינוי דירה ברמה גבוהה ואיכותית והגעה לתוצאות טובות, גם גורמת לנו סיפוק וגם מרחיבה את מעגל לקוחותינו המרוצים. ידוע לנו שהשוק מוצף בספקי שירות פינוי דירות ומה שקובע מי יקבל עבודה היא המלצה טובה מלקוח מרוצה. המלצות טובות עוברות במהירות כמו אש בשדה קוצים, ועושות את שלהן. אין סיבה שחברה שמשקיעה באנשי מקצוע מעולים, חומרים איכותיים, ציוד חדיש והרבה רצון טוב לא תאסוף ציבור של לקוחות מרוצים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה