שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירות של שכנים שהם אספנים כפייתיים


שי טופיגן
 
 

אם השכן שלכם יורד ועולה במדרגות כל היום עם חפצים שונים, בין אם זה בגדים ישנים שמישהו אחר זרק ובין אם זה מכשירי חשמל שלא עובדים, כנראה שמדובר על אספן כפייתי. אתם חייבים להבין כי אספנות כפייתית היא לא שיגעון חולף, כי אם מחלת נפש שצריכה טיפול מסודר. אומנם זה נכון שאתם לא באמת אחראית על בריאות הנפשית או הפיזית של השכן שלכם, אבל אתם בהחלט יכולים לנסות לעזור לו לחיות חיים יותר מסודרים והרבה פחות עמוסים. אחת הדרכים הכי טובות ויעילות שבהן תוכלו לעזור לו, היא אם תזמינו לו שירות של פינוי דירות מקצועי, כי בדרך זו הוא יוכל לקבל את הדירה שלו במצב טוב כפי שהיא הייתה לפני שנים רבות.

מה אוספים האספנים

אספנים כפייתיים בימינו אוספים מכל הבא ליד, כאשר לכל אחד יש תחום של אוסף אחר. הם יכולים לאסוף בגדים ישנים, קופסאות שימורים, בשר קפוא או כל דבר אחר, וזה בכלל לא משנה להם אם פג התוקף של האוכל שהם אוספים. הבעיה היא כי ללא פינוי דירות מקצועי, האספנים לא באמת יוכלו לארגן את הבית שלהם מחדש, כי מדובר על כמויות אדירות שנמצאות בבתים שלהם. אם אתם הם השכנים של אספן כפייתי אתם בוודאי יודעים שמדובר על ריחות נוראיים שעולים מהדירה שלו, וכמו כן, דירות של אספנים כפייתיים הן כה מטונפות, עד כי ברור שהן מושכות אליהן חיות ומזיקים מכל הסוגים.

העבודה של אנשי הצוות בדירות

אין כל ספק כי פינוי דירות של אספנים זוהי העבודה הכי קשה יכולה להיות לצוות פינוי דירות. העבודה היא מאוד קשה ולא פשוטה להתמודדות, כי מבחינה נפשית נוראי לדמיין כיצד אדם חי כך בתוך כל הזוהמה הזו, ומבחינה פיזית זו עבודה קשה כי יש המון ציוד שצריך לפנות. מובן שכאשר מדובר על פינוי של תכולת דירת אספנים, הניקיון הוא חלק בלתי נפרד בכלל מהשירות, כי דירות של אספנים חייבות ניקיון יסודי אחרי שנים ארוכות שבהן הן עמדו מוזנחות ומטונפות במיוחד. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה