שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי דירתו של אחי הבכור


כתיבת מומח
 
 

שמי אוריאל, ואני רוצה לספר על חוויה יוצאת דופן שעברתי עם שי שטיקגולד בפינוי דירתו של אחי הבכור לפני כשבועיים. המדובר במקרה מאוד נדיר, שהרי אחי הוא אגרן כפייתי, כפי שלמדנו להכירו ככזה כבר מגיל צעיר מאוד. אחי היה נוהג להביא אל הבית אין ספור חפצים שהיה מוצא ברחוב, בפחי זבל, זרוקים בצד הדרך, ובעצם בכל מקום. קופסאות שימורים, בובות בלויות, ספרים קרועים, פיסות מתכת ופלסטיק הן רק דוגמאות מעטות לסוג החפצים שהיה ממלא בהם בתחילה את חדרו, ומשהפך לאדם בוגר, מילא בהם את דירתו שלו.

העניין הוא שלפני כשנה קיבלנו טלפון ממשרד הרווחה בישוב בו הוא מתגורר, ונאמר לנו כי הגיעו אליהם תלונות רבות על מפגעי ריח ומזיקים, מצד שכניו של אחי. ידענו שזה יגיע יום אחד, אבל כשזה מגיע זה יכול להפיל אותך על הרגליים. האינסטינקט הראשון היה להזמין חברה מקצועית שתפנה את דירתו של אחי, אך ידענו שהתהליך צריך להתבצע בליווי הפסיכיאטר המלווה את אחי, מאחר ופינוי דירה של אגרן כפייתי לא דומה במאומה לפינוי דירה רגילה, ובמקרה כזה מדובר במהלך פסיכולוגי לחלוטין, כשהפינוי הפיזי הוא רק סממן שולי של התהליך.

בשיחה שניהלנו עם הפסיכיאטר המטפל, ביקשנו להתחיל בתהליך שיוביל בסופו של דבר להסכמתו של אחי על פינוי הדירה שלו. המדובר בתהליך ארוך שיכול להימשך חודשים ארוכים עד שנוצרת ההסכמה בכלל להתחיל ולנסות את התהליך. או אז יצרנו קשר עם שי שטיקגולד, שכבר אז הבנו שהוא המומחה מספר אחת בתחום של פינוי דירות של אגרנים כפייתיים, ואכן נוכחנו לדעת שמדובר במומחיות מורכבת שצריך בשבילה אנשי מקצוע אמיתיים.

במהלך תהליך הפינוי, צצו לא מעט רגעים של "מחשבות שניות" מצד אחי, חוסר הסכמה לפנות ערימות פסולת ספציפיות, שהיה לו קשה להיפרד מהן, ובכל רגע כזה, יכולנו לראות את השבריריות של התהליך, וכיצד הוא יכול להתפוצץ בכל רגע. העובדים של שי, שכפי שנאמר לנו, עברו הכשרה ייעודית סביב הנושא של פינוי דירות של אגרנים כפייתיים, אכן ידעו "להסוות" את עצמם בתוך התהליך, להמתין בסבלנות להוראות של הפסיכיאטר שניהל את התהליך, וכשנתבקשו, עשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

לא הייתי כותב מכתב זה, אילולא חשתי שיש לי עסק עם מקצוענים אמיתיים ששווים כל גרוש ששילמתי עבור השירות שלהם. אחרי תהליך של חמישה ימים שלמים, הצלחנו לפנות כמעט את כל הפסולת מדירתו של אחי, ולאחר הפינוי גם התבצע ניקיון יסודי וחיטוי של הדירה מכל הנגעים שהתפשטו בה במהלך השנים, והכל בוצע על ידי צוות העובדים המסורים של שי.

חשתי צורך עז לשתף את כולם בחוויה שעברתי, ואין לי ספק שחברתו של שי היא הכתובת הטובה והנכונה ביותר לפנות אליה כאשר מדובר בפינוי של דירות אגרנים כפייתיים.

תודה שי, ותודה לכל הצוות.

שלכם,

אוריאל ספורטה


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה