שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי ירושה


שי טופיגן
 
 

 

זוהי עצבות שמהולה בשמחה. קיבלתם מקרוב משפחתכם שנפטר דירה בירושה. הגעתם לדירה, ולהפתעתכם המרה הדירה נראה במצב של כאוס. לא ניתן ללכת על המרצפות מבלי להיתקל בחפצים כאלה או אחרים, החדרים עמוסים ברהיטים, לא ניתן לנשום כמעט בגלל האבק שהצטבר. אינכם יודעים מאיפה להתחיל, ומה לעשות בדיוק. הפתרון האידיאלי עבורכם הוא לפנות לחברת פינוי ירושות, שתבצע את התהליך של פינוי, מיון אריזה, וניקיון יסודי וקפדני בדירה. עדיף לכם שאנשים מיומנים יעשו זאת וידעו אל לתפעל את הנעשה, במקום שתהיו תחת לחץ ומעמסה רגשית. תחסכו מכם כאבי ראש ועצבים. לפני שאתם מחליטים לאיזו חברה לפנות, חשוב שתבררו עלייה המלצות וביקורות. חשוב שהחברה תהיה בעלת וותק בתחום.

פינוי ירושות בעל צוות מקצועי

חשוב שתבדקו כמה אפיונים חשובים לפני שאתם מחליטים איזו חברה לשכור. חשוב שתבררו שלחברה יש אתר האינטרנט וכתוצאה מכך תבינו שזו חברה רצינית, ובנוסף כדאי ואף מומלץ שתדברו עם לקוחות קודמים ותבררו מה הביקורות והאם הם ממליצים. חשוב שבעת חתימה החוזה, תשימו לב שהנציג של החברה כותב את התאריך של יום הפינוי והשעה שקבעתם. חשוב שגם את זה תבררו עם לקוחות קודמים, אם החברה עומדת בזמנים. הציוד והכלים הינו דבר חשוב מאוד, תבררו באילו מהם הם משתמשים כדי לוודאות שהפינוי יתנהל כשורה. הפסולת חייבת להיזרק אל אתר אשפה מורשה על פי החוק של מדינת ישראל, אחרת עלולים לקנוס אתכם.

פינוי ירושות מתאים עבור כל מקרה

חברות אלו מתאימות עבור מגוון רחב של מקרים. בין אם מדובר על ירושה שנתנה לכמה אחים או קרובי משפחה, החברה תוכל לייעץ לכם כיצד לנהוג ואיך להתנהל במצב. הצוות המקצועי, יעמוד בפניי כל אתגר, בין אם מדובר על דירה עמוסה בחפצים, מוזנחת, שלא ניקו אותה שנים משום שהאנשים שגרו בה היו מבוגרים ועברו לדיור מוגן או בית אבות. לא קיים אתגר שהצוות לא עמד בו, בשל הניסיון הרב בתחום ולאור מאות המקרים שבהם נתקל. אל תיקחו סיכונים, ותפנו לחברה מקצועית ומיומנת שתעשה את העבודה עבורכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה