שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי ירושות בעיות ופתרונות


שי טופיגן
 
 

 

כאשר אנחנו יורשים דירה אנחנו מקבלים בעצם רכוש של אדם אהוב שאינו איתנו יותר. פעמים רבות קשה לנו מאוד לפנות את הבית של אותו אדם אהוב מרכושו מפני שזה דורש כוח נפשי רב והתמודדות קשה מאוד, אך כל עוד שמשאירים את כל הציוד והחפצים של האדם האהוב המקום מלא מדי בזיכרונות וגם הבילוי בבית הוא התמודדות קשה מאוד, במקרה כזה חשוב לפנות למומחים בתחום פינוי ירושות על מנת להקל על השהיה בבית. בנוסף לעיתים נפנה למומחים בתחום פינוי דירות בכדי לפנות את הדירה על מנת למכור אותה.

שלב ראשון בפינוי ירושות: מיון

החלק הקשה ביותר כאשר אנחנו מעוניינים לפנות דירה שקיבלנו בירושה הוא להחליט מה לעשות עם כל הציוד שנמצא בבית. קשה להפטר מרכוש של אדם אהוב ולעיתים קרובות אנחנו היינו רוצים לשמור הכול על מנת לכבד את אותו אדם. חשוב לבחור מבין החפצים שיש להם ערך סנטימנטלי עבורנו מספר מועט של חפצים שמזכירים לנו את אותו אדם שניקח איתנו הלאה מלבד חפצים אלו נשמור רק חפצים ורהיטים שנוכל לעשות בהם שימוש, את שאר החפצים נוכל למסור לתרומה ואת החפצים והרהיטים שאינם שמישים עוד לזרוק.

שלב שני בפינוי ירושות: פרוק

לאחר שעשינו את השלב הראשון וארזנו את כל הציוד אותו אנחנו יכולים לארוז בעצמנו, חילקנו אותו לערמות ברורות וברור לנו לאן כל חפץ צריך לעבור צריך לפרק את אותם רהיטים שלא ניתן להוציא מהדירה במצבם הנוכחי, דוגמאות לרהיטים כאלו יכולים להיות למשל ארון קיר או ארונות מטבח לדוגמא. לא כל אחד ידע כיצד לפרק את הרהיטים האלו בעצמו ולא לכל אחד יש את המכשירים המתאימים למשימה זו בביתם. לכן ניתן תמיד לפנות למומחים בתחום פינוי ירושות על מנת שיטפלו עבורכם בשלב זה.

שלב שלישי בפינוי ירושות: פינוי חפצים

לאחר שארזנו את כל החפצים שלנו ופרקנו את כל הרהיטים הגדולים כל החפצים שלנו בעצם מוכנים להעברה ורק מחכים למי שייקח אותם. בשלב זה יהיה עלינו להעביר את החפצים שבחרנו לשמור לביתנו או למקום אחסון אותו בחרנו, את החפצים אותם אנחנו רוצים לתרום למקום התרומה ואת החפצים מהם אנחנו רוצים להפטר לזבל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה