שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי מדירה מוזנחת


שי טופיגן
 
 

 

היקף הדירות הישנות ברחבי הארץ גדול בהרבה מהיקף הדירות החדשות למגורים. חלק גדול מהדירות הישנות הנמצאות ברחבי הארץ, שייכות לאנשים מועטי יכולת שאין באפשרותם לשפץ את הדירה, הפתרון היעיל והנוח ביותר לאותם אנשים הוא שירות מיוחד המוענק מטעם חברות ובעלי מקצוע בתחום פינוי דירות. שירות זה מכונה פינוי מדירה מוזנחת, והוא מאפשר לכם ליהנות גם מארגון מחדש של הדירה, גם מפינוי של ציוד וריהוט ישן וגם ממסגרת ניקיון וארגון מחדש של סביבת המגורים.כמו כן, שירותי פינוי מדירה מוזנחת מיועד לאותם אנשים הסובלים מתופעה של אגרנות כפייתית, אשר הופכת עם השנים להפרעת אישיות חמורה, ולדירה היא מעניקה מראה מוזנח, מלוכלך ומזוהם ביותר.

בעלי מקצוע מיומנים

בשני המקרים גם יחד, פינוי מדירה מוזנחת חייב להתבצע על ידי בעלי מקצוע מיומנים, המסוגלים להתמודד עם האשפה והתחלואים השונים המופיעים בדירה. בחלק גדול מהמקרים, פינוי מדירה ישנה מלווה בלא מעט התמודדויות עם תחלואים שונים כגון: פטריות עובש המופיעות על ארונות הבית וקירות הבית, מזיקים ומכרסמים שונים הנמצאים בתשתיות הריהוט הישנות, קירות מתקלפים,רצפות שבורות ועוד.

פינוי מקצועי מאפשר לכם ליהנות מהליך פשוט, מהיר ויעיל, הדואג למיין ולארגן את הציוד המפונה, ובחלק גדול מהמקרים גם ליהנות משירותים נלווים הכוללים בין היתר: עקירת ריהוט ישן המקובע לרצפה או לקירות הדירה, שבירת קירות הסובלים מתחלואה גבוהה ומזיקה על עובש ופטריות (או לחילופין: צביעת קירות אלו), הוצאת ארונות קיר וארונות מטבח, הוצאת אשפה שנערמה בחלל הדירה (בעיקר בקרב דירות של קשישים או אנשים הסובלים מאגרנות כפייתית) ועוד.

ציוד מקצועי

פינוי מדירה מוזנחת חייב להתבצע תוך כדי שימוש בציוד מקצועי המיועד לצרכי הפינוי, ואשר כולל בין היתר: קרטוני וניילונים עמידים למטרות האיסוף, מכולות לצרכי איסוף, משאיות פינוי המיועדות להעברת הציוד לאתרי הפסולת השונים, מנופי זרוע לצרכי הזזת ציודים כבדים או פינוי תכולות מקומות גבוהות ומגוון ציוד טכני (מברגות, מקדחות, פטישי אוויר וכו) שנועד לעזור לבעלי המקצוע להתמודד עם ציוד מקובע לרצפת הדירה או קירות הדירה.

ציוד זה נמצא ברשותם של בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחום פינוי דירות בכלל ופינוי דירות ישנות ומוזנחות בפרט. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה