שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי מחסן על ידי מקצוענים


שי טופיגן
 
 

 

האם יש לכם מחסן או מקלט אשר זקוקים לפינוי פסולת ותכולה מיותרת? האם המקום עומד ללא כל שימוש ומעלה אבק? לעיתים המטלה של פינוי מחסן או של פינוי מקלט עלולים להיראות כמטלה גדולה ומרתיעה, ואין זה מפתיע - ערמות של שקיות וארגזים פזורים בכל מקום, וחלקם אף נמצאים שם שנים ארוכות כל כך עד שאתם כלל לא בטוחים מה יש בתוכם.  חלק מין הפריטים הינו כבד ומסורבל, ואתם לא יודעים כיצד תצליחו להרים אותם מבלי שתגרמו נזק לגב או לברכיים. מטבע הדברים משימת הניקיון אף היא מרתיעה, שכן רובנו חסרים את הכלים המקצועיים עבור כך, וכשאנו מביטים במקום נדמה לנו שהמלאכה לעולם לא תסתיים. מה ניתן לעשות? התשובה לכך היא פשוטה מאין כמוה – פנו אל חברה מקצועית העוסקת בפינוי ובניקיון של נכסים!

חברות מקצועיות לפינוי ולניקיון

חברות אשר עוסקות בשירותים מקצועיים של פינוי וניקיון נכסים עוסקות לא רק בשירותי פינוי מחסן ושירותי  פינוי מקלט, כי אם בשירותי פינוי וניקיון של כל סוגי הנכסים, כולל מחסנים, חנויות, חצרות, משרדים, גגות, דירות של אספנים כפייתיים, דירות אשר התקבלו בירושה, דירות אשר צריך להכין לקראת השכרה או מכירה, ועוד. היתרון הגדול והמשמעותי שחברות אלו מציעות היא החיסכון האדיר בזמן ובטרחה – כל שאתם צריכים לעשות הוא להרים שיחת טלפון קצרה לנציג של החברה, והצוות כבר ידאג לכל השאר, ובסופו של יום אתם תישארו עם נכס נקי, מבריק ונעים, שתוכלו לעשות בו שימוש בעצמכם או למכור או להשכיר ללא כל קושי.

כלים מקצועיים ושירות ללא דופי

חברות אשר מציעות שירותי פינוי מחסן ושירותי פינוי מקלט כוללת צוותים אמינים, אשר נותנים שירות אדיב ויעיל, ללא כל דופי. החברות אף עשות שימוש בכלים מיוחדים, כמו מכולות לפינוי אשפה באתרים מורשים לסילוק פסולת, והן גם נותנות שירותים מיוחדים כמו חיטוי של כלים סניטריים, הדברת מזיקים, ניקיון של עובש ופטרת מין הקירות, פירוק של ארונות קיר ללא גרימת נזק לארונות או לקירות, וכמודן גם סיוד מלא של כל הנכס.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה