שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי מקלטים


שי טופיגן
 
 

 

עבר זמן רב מאז שניקיתם את המקלט שלכם ושטח המקלט עמוס בחפצים רבים כמו רהוט מיותר. צברתם תכולה במשך שנים ללא סידור והקפדה על הנקיון. פינוי מקלטים שמתבצע על ידי צוות מדוקדק ומהיר, יכול לפנות את הציוד שלכם ממקלט ששייך לבניין מגורים, וילה פרטית, ועוד. התהליך עצמו מייגע ומורכב ורק אנשים בעלי נסיון ומיומנות מסוגלים לעשות זאת – לסחוב ציוד כבד ונקיון יסודי. פינוי מקלטים הינו תהליך מסובך וקשה, ובשל כך תנו זאת לאנשים שיכולים ומיומנים לעשות זאת, חבל על הזמן והבריאות שלכם.

טיפול מקצועי ובעל ערך

פינוי מקלטים מתבצע על ידי צוות עם נסיון רב שנים. לצוות יש את הכלים המתאימים לפינוי מקלטים ונתנה להם ההכשרה הטובה ביותר. בעלי המקצוע שאיתם תעבדו, יתנו לכם יחס אישי, אמין ואדיב. הצוות שיפנה לכם את הפסולת והחפצים יקפיד להסביר לכם כל דבר בכל שלב בתהליך ויענו על כל שאלה שאותה תרצו לשאול. מומלץ לא לבצע פינוי מקלטים ללא עזרה מקצועית. אולי זה נראה לכם קל אך כשתתחילו, תבינו שזו עבודה שדורשת נסיון, ובנוסף היא עלולה לבזבז זמן בייחוד לאנשים שעובדים במשרה מלאה, ומבחינה כלכלית זה עדיף משום שזו עבודה לטווח הארוך. סיבה נוספת ומשמעותית היא שלא ניתן לזרוק פסולת בכמות הזאת אל פחים ביתיים. החוק אוסר בתכלית האיסור.

אנשים שזקוקים לפינוי מקלטים

ישנם מספר מקרים שבהם המקלט חייב לעבור סדר. עברתם לבית חדש או שאתם גרים בדירה מושכרת וצברתם עומס במקלט. עברתם לחו"ל, המקלט שייך לירושה, אתם גרים באיזורים שבהם יש לא מעט אזעקות המחייבות אותכם להכנס למקלטים, אך אתם לא יכולים משום שהוא עמוס ובלתי ניתן לשהייה ממושכת. הדרך הנכונה והכרחית היא לפנות בשל העובדה שלא נעים לראות ולקחת חלק מעומס כל כך גדול של חפצים. חשבו בהגיון שבשלב כזה או אחר תהיו מחוייבים לפנות את המקלט, עדיף עכשיו מאשר מאוחר יותר ולדחות את הידוע מראש. הפינוי למקלטים יפנה רהוט כבד, ציוד שנרקב, חפצים חלודים (חשוב להזהר עם חפצים רקובים או חלודים משום שהם עלולים לגרום נזק), ובנוסף והחשוב מכל – מקלטים נטושים או מוזנחים שצברו ציוד במשך שנים וכמעט ולא נפתחו, ככל הנראה, יצברו גזים מסוכנים ורעילים, גז רדיואקטיבי, אשר יכולים לגרום לתחילתה של מחלת הסרטן. לסיכום, בשל סיבות הכרחיות אלו, אתם זקוקים לצוות מומחה ובעל נסיון, ולציוד משוכלל וחדשני.

 

 

 

 מאמר זה הופץ בחסות שי פינוי דירה מקצועי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה