שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי מרפסות


שי טופיגן
 
 

 

פינוי דירה ומרפסות מתבצע במקרים של מרפסות ישנות העמוסות בחפצים שונים. המרפסות עצמן נחשבות למפגע תברואתי ולסכנות. בבתים הישנים נמצא מרפסות גדולות מאוד, שעם חלוף הזמן הפכו למעין מחסנים לאחסון גרוטאות.

סכנה תברואתית

המרפסות הישנות שהפכו למעין מחסנים, אינן ראויות למגורים. ניתן למצוא בהן מיני מזיקים המהווים סכנה תברואתית, כמו עכברים וכן חרקים אחרים, העלולים לגרום למחלות. ביצועפינוי מרפסות דורש עבודה קשה ויעילה ורק על ידי בעלי מקצוע המומחים לכך. כמו כן, על צוות החברה להיות מצויד בכלים הדרושים לכך. עם זאת, על המפנים להיות בעלי כושר גופני רב.

פירוק הפרגולה

הפרגולה המותקנת במרפסת נחשבת לחזקה ביותר ולעמידה. ההתקנה של הפרגולה הינה יעילה ביותר. אך, יחד עם זאת, הפירוק של הפרגולה יהיה בשל כך, אף מסובך וקשה יותר. הפירוק של הפרגולה מתבצע במקרים של מעבר דירה, או, כמו כן, בצורך להחליף את הפרגולה בחדשה. פירוק הפרגולה בא אף לשם עיצוב חדשני של הגינה הביתית, ואז יש צורך בהעברת הפרגולה למקום מבוקש אחר בגינה.

 שלבי פינוי הפרגולה

פינוי מרפסות על ידי הצוות המקצועי של חברותפינוי דירה, יתבצע בשלב ראשון בפירוק הגג של הפרגולה. בשלב שני יפורקו הקורות שלצידי הפרגולה הנשענת על קורות העשויות עץ. בשלב האחרון יפורקו רגלי הפרגולה. עם תום העבודה תהיה חצר הבית נקייה ומסודרת. צוות העובדים מפנה, לאחר מכן, את קורות העץ אל אתרי פסולת המורשים למטרה זו על פי החוק.

הצורך בכושר גופני רב

פינוי מהמרפסות בהן מותקנת הפרגולה, דורש צוות בעל כושר גופני רב, כי מדובר בעבודה הדורשת יכולת פיזית רבה. כמו כן נדרש ציוד מתאים, המיועד להובלת חלקי הפרגולה, שפונתה אל אתרי הפסולת המותרים לפי החוק.

בטיחות בעבודה

פינוי הפרגולה עלול להזיק לרצפות בבית. כמו כן הוא עלול לפגוע בקירות הבית ואף לפגוע בצוות המפנים. מכאן, שחובה להצטייד בכלים מקצועיים המיועדים לפירוק בטוח של הפרגולה.

הציוד המיוחד לפירוק הפרגולה כולל מברגים וכן מנופים המתאימים למטרה זו. שמירת הבטיחות של צוות החברה, המפנה את הפרגולה, היא חשובה ודורשת חבישת קסדות מגן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה