שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי עיזבון ודירה


שי טופיגן
 
 

 

לצערנו פעמים רבות אנו נאלצים להתמודד עם פטירתו של בן משפחה קרוב אלינו. עם כל הצער ועצב אנו נאלצים להתמודד גם העיזבון והירושה הניתנים לנו לאחר מותו. בחלק מן המקרים העיזבון יכול להגיע בתור דירה, מחסן, רהיטים או חפצים או שטח כלשהו. חברת פינוי דירות מאפשרת לבני המשפחה האבלים להתמודד עם האבל ולהיפתר מהרכוש הלא רצוי בעיזבון הניתן להם בירושה. לפניכם שלבי פינוי עיזבון.

הסכמה בין היורשים לחברת הפינוי

פינוי עיזבון מצריך הסכמה בין היורשים ואישור משפטי לכך שמזמין הפינוי רשאי לעשות זאת. בנוסף, להסכם בין המפנים למזמיני הפינוי יש חשיבות גדולה מפני שאז הם מחליטים גם מה צריך לזרוק ומה עדיף לשמור וכדומה. כמו כן, נציגי חברת פינוי דירות יכולים לסייע לכל אחד בהחלטות השונות הנוגעות לפינוי העיזבון כגון החלטה את הדרך בה יתבצע הפינוי וכדומה.

סגירת חוזה והתחלת העבודה

אחד הדברים החשובים ביותר בתהליך פינוי דירה הוא סגירת החוזה. לפני תחילת הפינוי מגיע נציג מטעם החברה שתפקידו לקבוע את תהליך העבודה, אופן העבודה את מספר העובדים הנחוצים לתהליך בעזרת פרמטרים שונים כגון גודל הדירה, גובה התקרה בדירה, כמות הפסולת והחפצים, מספר ארונות הקיר, הקומה בה ממוקמת הדירה וכדומה. בעזרת פרמטים אלו יכול הנציג לקבוע את הפרטים הקטנים שיעזרו לבצע את הפינוי בצורה יעילה ומהירה.

תהליך הפינוי עצמו

תהליך הפינוי עצמו יכול לקחת מספר שעות או מספר ימים- תלוי בגודל העבודה. בדרך כלל השלב הראשון הפינוי הוא מיון וסילוק החפצים הקטנים יותר- בגדים, אביזרי נוי, צעצועים וכדומה. לאחר המיון והסילוק מתחיל הפינוי של הרהיטים, החפצים הגדולים והכבדים ופירוק ארונות הקיר. בתום התהליך פעמים רבות חברת פינוי דירות יכולה לצבוע את קירות הדירה, לתקן כל מיני פגמים בדירה כגון דלתות חורקות, ידיות שבורות, ברזים לא תקינים וכדומה. כמו כן, החברה יכולה לדאוג גם לפוליש וניקיון שיכינו את הדירה להשכרה או למכירה. היתרון שיש אצל פינוי עיזבון הוא שהקרובים האבלים לא צריכים להתמודד עם הכובד הרב שיש בפינוי הדירה של יקיריהם.

 

 

 

 מאמר זה הופץ בחסות שי פינוי דירה מקצועי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה