שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי פסולת מדירה ישנה


שי טופיגן
 
 

 

פינוי פסולת  מדירה ישנה הינה מטלה מורכבת ומסובכת, שרבים מתקשים להתמודד אתה לבד. דירות ישנות נוטות לאסוף חפצים רבים אשר אין בהם כול שימוש, כולל רהיטים ישנים ובלויים, חפצי נוי רבים, כלי בית מיושנים, מוצרי חשמל מקולקלים, בגדים, ניירות, כלי מטבח ועוד ועוד, וזאת לצד פסולת רבה כמו עיתונים ישנים, בקבוקי פלסטיק ושקיות רבות. פינוי זבל מהבית דורש זמן, כוח פיזי וכמובן גם לא מעט סבלנות– צריך למיין את כל החפצים, לסחוב אל הפח גם את הדברים הכבדים (וקחו בחשבון שבמידה ומדובר בכמות גדולה יש לפנות את הכול לאתר מורשה לסילוק פסולת, אחרת אתם מסתכנים בקנסות) וכמובן צריך גם לנקות באופן יסודי את כל הקירות והרצפות שבבית. מה עושים? פונים אל חברה מקצועי לפינוי ולניקיון של נכסים.

למי זה מתאים?

פינוי פסולת על ידי חברה מקצועית לפינוי ולניקיון מתאים לכל מי שי בידיו כל סוג של נכס, אשר צבר תכולה מיותרת ולכלוך. משפחות רבות בישראל פונות אל חברות אלו כאשר עולה צורך לעזור להורים המבוגרים עם פינוי זבל מהביתלקראת המעבר לדיור מוגן. מקרים שכיחים נוספים הם פינוי וניקיון במסגרת הסיוע הכולל לאגרנים כפייתיים, וכן ניקיון של מקלטים בבתים משותפים, ניקיון של מחסנים, חנויות, משרדים וחצרות. כאשר מדובר בדירה ישנה מדובר בשירות שערכו לא יסולא בפז , שכן ככל שהדירה ישנה יותר, כך יש במקום יותר חפצים אשר דורשים השקעה וזמן גדולים יותר. השירות כולל גם ניקיון יסודי, במסגרתו יוכלו לסייע לכם עם פירוק של ארונות הקיר, חיטוי מלא של הכלים הסניטריים בבית, ניקיון של עובש או פטריות מין הקירות, וסיוד מלא של הנכס. התוצאה? דירה נקייה ונעימה, המוכנה לאכלוס מחדש ולקליטה של דיירים.

בחירה של חברה לפינוי

אם גם אתם מחפשים חברה עבור פינוי פסולת ממחסן או מקלט, או לחילופין אם אתם זקוקים לסיוע עם  פינוי זבל מהבית ערכו סקר שוק מקיף באינטרנט. החברות הטובות באמת דואגות לתחזק פורומים מקצועיים בו תוכלו לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם, ולקבל מענה מהיר ומקצועי.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה