שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי פרגולות ממרפסות


שי טופיגן
 
 

 

אח, פרגולה. אהבת חיינו. אנחנו הישראלים, לא יכולים בלי צל. הקייצים הרותחים והבוערים שרק הולכים ומחמירים בכל שנה, גובים מאיתנו מחיר. כולנו רוצים לעתים לשבת במרפסת בחוץ, עם כוס שתיה קרה ואיזה עיתון, או סתם לנוח לנו בחום המעייף, אך בצורה נעימה. אך צל הוא הכרחי במיוחד עבורנו, אחרת נשרף בשמש, נזיק לעורנו ונגדיל את הסיכון לסרטן העור, מחלות ונזקים שונים. אם כבר וויתרנו על מזגן והתרגלנו לחום, לפחות נשיג צל מעל ראשנו והגנה מקרני השמש המסוכנות בשעות החמות יותר של היום. על כוס הקפה אפשר לוותר בצהרי היום, אך על הצל לעולם לא. גם בים חשוב מאוד לא להחשף לשמש בצורה מוגזמת וללא בקרה. בטווח המיידי הנזק הנגרם הוא אמנם לא נעים אך חולף מהר. מה שמשמעותי ומסוכן ביותר הוא הנזק הנגרם לטווח הארוך שעלול אף לסכן את חיינו בעתיד.

הפרגולה הולכת איתי.

כאשר אנו עוברים דירה, עוזבים בית, או מבצעים שיפוץ הכולל את תחומי המרפסת בביתנו, נאלץ לבצע פינוי פרגולות. פינוי פרגולות למעשה כולל את פירוקן ואיחסונן עד לאחר התהליך. כמובן שאם מדובר בשיפוץ, לאחר סיומו במידה ויתאפשר הפרגולות יוחזרו מיד למקומן ויורכבו. אם מדובר במעבר דירה, הפרגולות ילכו יחד איתכם ויורכבו בביתכם החדש, במידה וישנו מקום והמידות מתאימות. אל דאגה, לאחר פינוי פרגולות ניתן להתאים את גודלן לבית החדש, על ידי חיתוך והתאמה, שעולים משמעותית פחות מהזמנת פרגולה חדשה לפי מידות.

אין צל? ניצור צל

פרגולות הן ללא ספק המצאה גאונית. מדובר במתקן צל יעיל ומתקדם שאינו מונע כניסת אור או אוויר לחלל עליו הוא מצל. הרכבת מתקן הפרגולה קלה ונוחה במיוחד וכוללת העמדה נכונה של העצים וחיבורם על ידי הברגות שונות המתאימות לעץ. גימור הפרגולות מצויין והוא עומד בתנאי מזג האוויר הקשים לעתים השוררים בארץ. כמובן שהדבר החשוב ביותר מולו הפרגולות צריכות לעמוד הוא החום הכבד. לאחר מכן הגשם השוטף בחודשי החורף והרוחות היבשות. עם כל אלה ועוד מתמודדות הפרגולות בהצלחה וממשיכות לספק לנו צל כל העת, כדי שנהיה מוצלים ומרוצים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה