שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פינוי תכולה – למי זה נועד?


שי טופיגן
 
 

 

ישנם אנשים רבים שיכולים להזדקק לשירות של פינוי תכולה מהדירה. מה בעצם משמעות הדבר? פינוי תכולת הדירה הוא שירות שמטרתו לסייע בתהליך הסבוך של לפנות תכולה מסוימת מדירה.  זהו בעצם שירות שמאפשר לרוקן רהיטים וחפצים שונים שאינכם מעוניינים בהם עוד. אך מדוע, אתם ודאי שואלים, אדם קם עם הצורך הבוער להיפטר ככה מחפציו השונים? ובכן, ישנם מקרים רבים בהם הדבר הכרחי. להלן 3 סיבות מתוך רבות אחרות לפינוי תכולה:

הדירה מוצעת למכירה או להשכרה

השכרה או מכירה של דירה היא אתגר לא פשוט כלל וכלל. בשוק הנדל"ן ההולך ותופח אנו מעוניינים להשיג את המחיר הגבוה ביותר על הדירה שברשותנו. מחיר הדירה – בין אם מדובר בשכ"ד או במחיר קנייה – נקבע על פי פרמטרים שונים. פרמטר מרכזי מאוד בכל הנוגע לערך הכספי של הדירה נוגע למראה הדירה במצבה הנוכחי. דירה אשר אשר עמוסה ברהיטים ובחפצים שונים גורמת לבלגן ולמפגע אסתטי. בנוסף לכך, דירה כזו עלולה להיות צפופה ולהראות על פניו כפחות גדולה מכפי שהיא באמת. במקרה כזה, אנשים רבים פונים לשירות של פינוי תכולה על מנת לרוקן את הדירה מרהיטיה ומחפציה השונים ובכך לשוות לה מראה גדול ומסודר יותר.

זוהי דירת ירושה

בדירות ירושה רבות ישנם רהיטים וחפצים אשר לא נמצא להם אף שימוש. לכן, זה לא מפתיע שאנשים רבים שמקבלים דירה בירושה מזמינים שירות פינוי תכולה על מנת להיפטר מחפצים רבים אשר אין להם בהם עוד צורך. כך, בעקבות פינויים של כל אותם רהיטים וחפצים מיותרים, ניתן להפוך את הדירה לראויה למחיה, למכירה או להשכרה.

בעת מעבר לארץ אחרת

אנשים רבים אשר נמצאים לפני מעבר לאורך זמן לחו"ל יכולים להזדקק לשירות של פינוי תכולה . הרי במקרה כזה רוב החפצים והרהיטים של הדירה לא יעברו לדירה החדשה. עם זאת, לא ניתן להשאיר את החפצים ללא הסכמת בעל הבית או השוכרים\קונים של הדירה. לכן, על מנת לעזוב את הדירה הישנה ללא תקלות ובלי להשאיר חפצים שעלולים להקשות על השכרת או מכירת הדירה, ניתן לדאוג לפינוי תכולת הדירה ובכך להשאיר אותה נקייה מרכוש.

 

 

 

מאמר זה הופץ בחסות שי פינוי דירה מקצועי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה