שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פריצת דלתות – ושלא יעבדו עליכם


אסף ברנר
 
 

לא פשוט להיתקע מחוץ לדלת, במיוחד שחורף וקר בחוץ. בעצם שאני חושב על זה, גם בקיץ זו לא כזו חוויה. ועוד להוסיף לזה את כול הכאב ראש של להזמין פורץ מנעולים, ואת מי? ולמה דווקא הוא? וכמה זה יעלה?  כי לרוב אנו משערים אוטומטית שזו חתיכת הוצאה! או שלא?

פריצת דלתות זהו תחום השייך למנעולנים. חלקם טובים חלקם פחות, לחלקם יש רישיון, ולחלקם אין אפילו מושג מהם עושים ואיך הם בכלל מצליחים לפתור את הבעיה הזו? הרי ידוע שיש מקצועות בשוק הפתוח, במיוחד בארצנו הקטנטונת שפתאום קם אדם בבוקר והוא מחליט שהוא קם ומתחיל לעבוד כאינסטלטור! או צבעי, או פורץ כספות וכיוצא בזה. הרי מה בדיוק צריך כדי להיות מנעולן ורשאי להגיע ולהתעסק בדלת שלך?

 אז ככה, בכול פינה כיום יש הום סנטר, או חנות כזו או אחרת שמוכרות מקדחות פטישים, מכונה לשכפול מפתחות, כפפות, ועוד כול מיני מכשירי פריצה למיניהם . בקיצור כול מה שצריך זה כלים ופרסום בספר טלפונים, וזה כול אחד יכול לעשות, כול מה שמעניין אנשים אלו זה איך להוציא ממך כמה שיותר כסף. לעיתים בעת ביצוע המשימה הם ישברו את המנעול ויגידו שאתה חייב להחליפו ובמקרה יש להם אחלה מנעול ברכב.

והם יגידו שהמנעול הזה עושה ככה וככה ולפעמים גם ככה ושזה המנעול הכי טוב בעיר! כאשר למעשה מדובר במנעול פשוט ואפילו לא מהבינוניים. יש כאלו שיגידו שאת הדלת שלך ממש אבל ממש קשה לפרוץ אפילו כמעט בלתי אפשרי מה שיצריך מהם עבודה קשה יותר וארוכה יותר וזה פשוט גבירותי ורבותי שטויות!

כול דלת ניתנת לפריצה לא משנה מה יגידו לכם הן בחברת הדלתות שבה רכשתם את אותה דלת והן אצל חברת המנעולנים שממנה הגיע אותו מנעולן מה שיוצא אני חייב להודות, די נוח לשני הצדדים. חוץ מאתנו הלקוח המיואש.

לכן כבר מראש תסננו את המנעולן שמתחיל לפזול לאופציה שכזו. מאוד חשוב להיסגר על מחיר מראש לא משנה כמה קר בחוץ ורק לאחר מכן להתחיל בעבודה . לא מומלץ לקחת מנעול מאותו מנעולן אלא אם כן בדקת באינטרנט והבנת שהכול הגיוני. אז המון בהצלחה ולא לשכוח לכול מנעול, יש מפתח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה