שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פרקט בגבעתיים


איציק דר
 
 

בשנים האחרונות נפל דבר בישראל. ריצוף אבן או קרמיקה -  out, וריצופי עץ ודמויי עץ – in. יש מי שזה נשמע לו הזוי, הרי מדובר בישראל. איך זה? אנשים שואלים, הרי עץ מתרחב, מתכווץ, ובכלל, אין מספיק עץ בישראל כדי להתקין חיפויי ריצפה מעץ בישראל. ובכל זאת, בשנים האחרונות ובייחוד עם התפתחות תעשיית תחליפי ודמויי העץ השונים, חלה פריחה משמעותית בתחום חיפויי העץ בישראל. וכיום, בעלי בתים וקבלנים רבים מציעים מגוון חיפויי ריצפה מעץ בדירות ונכסים רבים.

פרקטים הם דרך נהדרת לשדרג גם את הנכס הפשוט ביותר לדירת חלומות יוקרתית עם ניחוח אירופי מושלם. כך למשל, התקנת פרקט בגבעתיים, הפכה כבר מזמן לדבר מקובל למדי ואנשים רבים מעדיפים פעמים רבות במקום לשפץ ולהחליף את כל הריצוף בדירה, פשוט להתקין חיפוי עץ במקום.

פרקט בגבעתיים, סיפור הצלחה

התקנת פרקט בגבעתיים כבר מזמן איננה עניין ספורדי של אנשים בעלי אמצעים. גבעתיים היא עיר צומחת, עיר משתנה וריצוף פרקט בגבעתיים הוא כבר מזמן עובדה קבועה בסלע וידועה. בבתים חדשים ובעיקר בבנייה לגובה ברבי קומות, הפכו הפרקטים מזמן לחלק ממפרט החובה של כל קבלן אשר מפרסם דירות למכירה בגבעתיים. ריצוף פרקט בגבעתיים גם מאפשר לבעלי נכסים רבים אשר מבקשים לבצע שיפוץ ולהעלות את ערך הנכס, לא להסתבך עם הריצוף המסורתי הכבד והיקר ופשוט בוחרים באפשרות של התקנת פרקט בגבעתיים. ללא כאב ראש ובגובה הכיס של כל אחד.

התקנת פרקט בגבעתיים, להשאיר מקום לפרקט להתרחב

מי שהחליט לבצע התקנת פרקט בגבעתיים, כדאי שייקח בחשבון אלמנט בסיסי הנוגע להתקנת הפרקט. האחד, לעץ יש נטייה להתרחב ולהתכווץ. לכן כאשר מתקינים פרקט חשוב להשאיר כעשרה מ"מ רווח בין הפרקט לקיר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה