שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פרקט ברמת גן


איציק דר
 
 

הזמנים השתנו. פעם, היה מקובל לרצף את הבית בריצוף אבן. אחר כך, בסוגי קרמיקה שונים. והיום? אופנה חדשה. אירופה בישראל, ריצוף מעץ או דמוי עץ, ובקיצור, פרקטים. פעם, כדי לחוות קצת אירופה עם ריצוף העץ שלה צריך היה לטוס לחו"ל. היום כבר לא צריך להתגעגע, ריצוף העץ עשה עלייה ובא כדי להישאר.

פרקטים הפכו כבר מזמן לפריט חובה בבתים רבים בישראל. כבר לא מדובר בחיפוי ריצפה לעשירים בלבד, ולא רק באיזורי יוקרה. עד לפני עשור, מי שרצה להתקין פרקט ברמת גן, היה צריך לשבור את הראש ולחפש בנרות עסק למכירה והתקנת פרקטים. היום זאת כבר לא בעיה. די לכתוב בגוגל פרקט ברמת גן והופ, דפים על דפים של הצעות.

באיזה חלק של הבית כדאי להתקין פרקט?

בין אם מדובר בפרוייקט התקנה של פרקט ברמת גן או בכל עיר אחרת בישראל, חשוב לדעת! לא כל אזור בבית מתאים להתקנת פרקט. פרקט עץ מתאים להתקנה בחדר השינה או לסלון, אבל האם מתחשק לכם פרקט במטבח? או שיירקב בשירותים?

בעלי בתים רבים בוחרים באופציה של התקנת פרקט ברמת גן בזמן שיפוץ הדירה או המשרד כדרך להעלות בצורה משמעותית את ערך הנכס וזאת מבלי להשקיע כספים עצומים בהחלפת הריצוף בנכס. האלמנט העיצובי של הפרקט מורגש היטב גם באווירה שהוא יוצר. התקנת פרקט ברמת גן משמשת כאופציה פשוטה וזולה יחסית להעניק בהרף עין תחושה נינוחה וחמימה לחלל כולו.

יתרון עצום נוסף שיש לפרקט, פרט לתרומה העצומה לעיצוב, היא החוויה. החורף הישראלי אמנם לא קפוא כמו באירופה, אבל עדיין, לדרוך ברגל יחפה על ריצוף אבן, זה קר ולא נעים. לעומת זאת, מי שיתקין פרקט ברמת גן, יוכל גם בחורף הישראלי, לדרוך ברגל יחפה על הריצפה ולהרגיש נעים וחם.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה