שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פרקט בתל אביב – מה צריך לדעת?


איציק דר
 
 

שוק הנדל"ן המבעבע בארץ בשנים האחרונות, יחד עם הנטייה הישראלית לחדשנות ולשינוי מתמיד הביאו בשנים האחרונות לפריחתו של תחום חדש יחסית בתחומי העיצוב וריצוף הבית והמשרד בישראל. תחום ריצופי העץ או בשמו הלועזי, פרקט, עשה עלייה לפני כמה שנים ונראה שבא כדי להישאר.

הסיבות לפריחה ולגידול בדרישה לפתרונות פרקט בתל אביב ולשילובי רצפות פרקט במודיעין כמו בערים נוספות בעיקר במרכז הארץ, הן כמובן רבות ומגוונות. חלק מהסיבות לביקוש הרב לפתרונות פרקט בתל אביב נוגעות למצבם של המבנים והנכסים בהם רוצים לבצע פרוייקטים של חיפויי עץ ופרקט. סיבות אחרות נוגעות לאופי של הקהל הישראלי ושל ציבור רוכשי ומשכירי הדירות והנכסים בכרך התל אביבי הגדול.

פתרונות ריצוף פרקט בתל אביב נחשבים לאלמנט של יוקרה בתחום עיצוב הפנים. סביר גם להניח שמי שהתגורר בערי המרכז הצעירות כמו מודיעין וחיפש חברה או עסק שהתמחה בפתרונות פרקט במודיעין, סביר למדי שגם אחרי שהיה מכתת רגליו בכל רחבי העיר, לא היה מוצא ולו בעל עסק או מומחה להנחת פרקטים אחד. כיום לעומת זאת, בייחוד מאז שהתפתח התחום של פרקט לימינציה העשוי מחומרים סינטטיים, מחיר הפרקט צנח, וגם האדם הפשוט בדרום תל אביב יכול לשדרג בקלות ובזול את הנכס ע"י התקנת פרקט בתל אביב.

הפתרונות של ריצוף וחיפויי פרקט בתל אביב חרגו מזמן מגבולות חדר השינה או פינת האוכל הדירתית הקטנה. במציאות התל אביבית של מחסור בדירות למגורים, מחפש כל בעל נכס כיצד לשדרג ולהפוך את הנכס שלו לשכיית החמדה שתגרום לשוכר או לרוכש הפוטנציאלי להשקיע דווקא בדירה שלו. אחת התוצאות היא התפתחות התחום של דקים סינטטיים. דקים אלו משמשים בעיקר לריצוף מרפסות וחללי כניסה.

בסופו של דבר, מי שחשב שפתרונות ריצוף פרקט בתל אביב הוא עניין לעשירים, כדאי שיפקח עיניים ויסתכל מסביב שהרי בקצב הזה, כישתעורר, כבר לא ישארו רצפות רגילות מאבן בתל אביב.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה