שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

פתיחת סתימה


רוני רונאל
 
 

 

בטח גם אתכם זה מעצבן ביותר כשישנו פתאום צורך בלתי צפוי ומוסבר בפתיחת סתימה במערכת האינסטלציה של הבית (הצנרת). אין ספק שהתקלות האלה מגיעות משום מקום ומפריעות לשגרת החיים, אך חשוב מאוד שנדע כיצד להתמודד איתן כראוי כך שהן לא תהפוכנה להיות כאלה שמטרידות באמת והורסות את איכות החיים. חשיבות התפעול של פתיחת סתימה במהירות המרבית היא גדולה כיוון שסתימה יכולה להתחזק ולהתעצם ככל שמשהים את הטיפול בה.

 

פתיחת סתימה עצמאית, האם זה אפשרי?

התשובה לכך מתחלקת לשניים – האם זה אפשרי? בהחלט, האם זה מומלץ? בהחלט לא. אינסטלטורים רבים מדווחים שבבתים שונים בהם ניסה בעל הבית לבצע פתיחת סתימה עצמאית נוצר נזק חמור עוד יותר כתוצאה מכך למערכת האינסטלציה ופעמים רבות ישנו צורך להחליף ממש את הצנרת. הסיבה היחידה לנסות לפתוח את הסתימה בצורה עצמאית היא מתוך רצון להיות חסכניים, אך מה שקורה בפועל לפי אותם דיווחים – החמרה של הנזק ותשלום רב יותר של כסף.

אי לכך, ברור לכולנו שהפנייה חייבת להיעשות לאינסטלטור המנוסה בפתיחת סתימה כזו או אחרת – בין אם היא אחת באסלה, בין אם היא אחת במקלחת ובין אם היא אחת בכיורים.

 

הזמנת אינסטלטור לביצוע פתיחת סתימה – תהליך פשוט ביותר

אם חשבתם שהתהליך מסובך, טעיתם. שלא כמו פעם, על-מנת למצוא בעל מקצוע לפתיחת סתימה לא צריך להתחיל לפתוח דפי זהב ולחפש מספרי טלפונים – כל מה שצריך לעשות הוא לפתוח את האינטרנט, להכניס מילות מפתח הקשורות לתחום בשורת החיפוש ולמצוא מגוון רחב של אתרי אינטרנט בבעלותם של בעלי מקצוע שונים בתחום האינסטלציה. ניתן גם לקבל מדד על טיב השירות לפי מראה האתר ורמת מקצועיותו – אין ספק שאתרים מושקעים ומוצלחים יותר מסמלים על בעל מקצוע שעושה עבודה טובה יותר וכתוצאה מכך יכול להרשות לעצמו להשקיע בשיווק עצמי.

למרות זאת, יש לקחת בעירבון מוגבל גם את מה שרואים דרך האתר ותמיד עדיף לקבל כמה המלצות מאנשים שאתם מכירים או לקוחות שהתנסו עם אותו אינסטלטור בעבר ועל כן, השתמשו בכל הכלים שלכם לברר מידע על האדם איתו אתם שוקלים לעבוד בתפעול פתיחת הסתימה עוד בטרם הזמנתם אותו לביתכם וסגרתם את העסקה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה